o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Rzeczniczka Ziobry ma nowe zajęcie. "To są żarty?"

578
Podziel się

W weekend Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wybrało nowy zarząd. Jednym z jego członków została rzeczniczka ministerstwa sprawiedliwości. Jej kandydatura została przyjęta "z niedowierzaniem" - informuje portal wirtualnemedia.pl.

Rzeczniczka Ziobry ma nowe zajęcie. "To są żarty?"
Rzeczniczka MS Agnieszka Borowska w zarządzie SDP (PAP, Radek Pietruszka)
bESqblvV

W weekend w sprawozdawczo-wyborczym zjeździe w Domu Dziennikarza w Kazimierzu Dolnym wybrano zarząd Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Oprócz prezesa Krzysztofa Skowrońskiego zostało wybranych 12 osób.

Rzeczniczka resortu Ziobry w SDP

Jedną z nich jest Agnieszka Borowska - rzeczniczka prasowa resortu Zbigniewa Ziobry. Jej kandydatura wywołała wśród uczestników zjazdu "niedowierzanie" - donosi portal wirtualnemedia.pl.

bESqblvX
Rzeczniczka Zbigniewa Ziobry w zarządzie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich? To są żarty? - komentuje na Twitterze dziennikarz Wirtualnej Polski Szymon Jadczak.
bESqblwd

Pracowała w TVP i TV Republika

Agnieszka Borowska jest rzeczniczką Ministerstwa Sprawiedliwości od półtora roku. Pełnienie tej funkcji powierzył jej sam Ziobro. Wcześniej pełniła rolę rzeczniczki Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, a przedtem przez wiele lat była dziennikarką TVP, gdzie realizowała cykliczne programy autorskie, kryminalne i śledcze. Pracowała także w TV Republika.

O Borowskiej zrobiło się szczególnie głośno kilka miesięcy temu za sprawą jej kontrowersyjnej wypowiedzi dot. projektu ustawy regulującego funkcjonowanie hospicjów perinatalnych. Miejsca te miałyby oferować pomoc kobietom w zagrożonej ciąży. Borowska mówiła, że kobiety otrzymają tam m.in. "możliwość wypłakania się".

bESqblwe
Będzie miała [pacjentka - przyp. red] na przykład osobny pokój, możliwość wypłakania się, możliwość spotkania z psychologiem, specjalne konsylium lekarskie, specjalną opiekę, wskazanie co dalej – powiedziała wówczas Borowska.

Słowa o "wypłakaniu się" wywołały falę krytyki w internecie. Borowska twierdziła później, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu i zmanipulowana.

Zobacz także: "Nie da się tego inaczej nazwać". Posłanka opozycji odpowiada Kaczyńskiemu. Padły ostre słowa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESqblwy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(578)
Jack
miesiąc temu
Wtyka, inwigilacja na każdym kroku. Szpiedzy Ziobry nie śpią, lepsi niż kgb
ZMANIPULOWANA
miesiąc temu
manipulantka
gość
miesiąc temu
Niektórym widać z zazdrości zaraz pęknie serce delkatnie mówiąc.
bESqblwz
xxl
miesiąc temu
Zajebista laska teraz będzie chyba tańczyć na rurze.
!!??
miesiąc temu
Nasze komentarze usuwają, a ogłoszeń prostytutek nie! Ile na tym zarabiają?
wednesday
miesiąc temu
Dlaczego żarty? Są jakieś przeciwskazania?
Sandra
miesiąc temu
Ta pani to jest dno, jest znana z tego że lubi wiecie co....
Końskie / Prz...
miesiąc temu
Końskie - na wieki z Partią! Niech żyje suwerenna Polska! Niech żyje Wielka Rosja! Niech żyją wartości konserwatywne! Obalimy UE!
Riedakteur...
miesiąc temu
*Borowska to wieloletnia dziennikarka i ekspertka ds. PR. W latach 1993–2014 pracowała w Telewizji Polskiej, była prezenterką Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego. Dwukrotnie nominowano ją do Nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo śledcze za ujawnienie ułaskawienia „Słowika”, członka mafii pruszkowskiej. W karierze dziennikarskiej zajmowała się też propagowaniem poszanowania praw dziecka i rynkiem pracy w kontekście praw pracownika. Od 2015 roku pracowała w Telewizji Republika, gdzie była gospodarzem weekendowych wydań „Dzisiaj” i szefem projektów specjalnych. Współtworzyła też poranny program rozgłośni katolickich „Siódma 9”. Przeszła następnie do GIOŚ.Jest absolwentką administracji w Akademii Leona Koźmińskiego.Jest laureatką medalu Przyjaciel Dziecka TPD za propagowanie poszanowania praw dziecka i jego godności oraz Salus Publica Głównego Inspektoratu Pracy za propagowanie problematyki rynku pracy w kontekście walki o prawa pracownicze. Była też autorką wielu projektów społecznych na rzecz osób wykluczonych, w tym „Kliniki Sukcesu” EFS w Radomiu (wspólnie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, który aktywizował osoby bezrobotne), a także przeznaczonego dla szkół w całej Polsce projektu edukacyjnego „Moja szkoła jest Medialna”.* to tyle co znalazłem w necie. No i o co chodzi?
ej "madrzy"
miesiąc temu
nawet nie wiecie jak w ciezkich sytuacjach wyplakanie pomaga
czysta,,,
miesiąc temu
Autor, dziennikarz Wirtualnej Polski Szymon Jadczak - etnolog... a gdzie studia dziennikarskie, hę?
pozdrawiam
miesiąc temu
PiSowski klasyk: " Sami swoi"
Molek
miesiąc temu
Ktoś ją wystawił i większość na nią głosowała , więc w czym problem.
bESqblwr
Janusz
miesiąc temu
Super sprawa. Popieram, aby ta komedia pn. Polska PiSowska trwała wiecznie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić