o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Wadowice oszalały na ich punkcie. Papieskie kremówki w KFC? Sieć komentuje

4
Podziel się

Na otwarciu KFC w Wadowicach klientom serwowano symboliczny dla tego miasta deser - papieską kremówkę z logiem słynnej sieci fast foodów. Niektórzy mieszkańcy liczyli, że kremówki na stałe wejdą do menu tamtejszego lokalu. Jak się jednak okazuje, była to tylko jednorazowa akcja.

Wadowice oszalały na ich punkcie. Papieskie kremówki w KFC? Sieć komentuje
Kremówki w KFC w Wadowicach (Twitter)
bEJzfbSd

Restaurację słynnej sieci fast foodów otwarto w Wadowicach 10 lipca. Jest to czwarty lokal z kurczakami w Wadowicach i trzysta trzeci w Polsce. Z okazji tego wydarzenia KFC przygotowało dla swoich gości specjalny deser — kremówkę. Było to ulubione ciasto Jana Pawła II i właśnie z nim kojarzą się Wadowice.

Mieszkańcy walczą o kremówki w KFC

Mieszkańcy, którzy ustawili się w długiej kolejce po kurczaki, nie spodziewali się tego, że kiedy wejdą do środka lokalu, zobaczą ogromny słynny wadowicki deser z logiem KFC. Niespodzianka tak mocno przypadła Wadowiczanom do gustu, że liczyli, że w ich mieście będzie to stała pozycja w menu deserów tej sieci.

bEJzfbSf

Kremówki nie zostaną dłużej

Okazało się jednak, że był to miły, ale tylko symboliczny epizod rozpoczęcie działalności nowego lokalu słynnej sieci w papieskim mieście. Zasmuciło to część mieszkańców Wadowic, którzy nawet stworzyli specjalną grupę w mediach społecznościowych, zrzeszającą zwolenników włączenia kremówek na stałe do menu, obok kurczaków i frytek.

bEJzfbSl

Miejscowi angażowali też w to media — listy z prośbą o interwencję w tej sprawie trafiły między innymi do lokalnego oddziału "Gazety Krakowskiej". Gazeta zwróciła się więc do KFC, ale odpowiedź sieci była jednoznaczna: kremówki pojawiły się tylko raz i nie będą sprzedawane na stałe.

bEJzfbSm
Zobacz także: Kurczak zupełnie jak z KFC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJzfbSG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Sleipnir
3 miesiące temu
Tytuł wydaje mi się byś odrobinę przesadzony. Ledwie co byłem w Wadowicach i ludzie wyglądają tam i zachowują się zupełnie normalnie. Nie wyglądają nic a nic na szaleńców. Ale może redaktorzy o2 dotarli do jakiejś tajnej diagnozy.
Prawda
3 miesiące temu
Obrzydliwe żarcie
Ale jaja
3 miesiące temu
Kremówka Dziwisza
bEJzfbSH
Smacznego
3 miesiące temu
Kremówki podobno z Chin
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić