BOB| 

Wziąłeś udział w spisie powszechnym? Możesz wygrać 1000 zł!

9

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym? Dzięki temu masz szansę na atrakcyjne nagrody. Już za kilka dni kolejne losowanie. Sprawdź, jak wziąć udział w loterii.

Wziąłeś udział w spisie powszechnym? Możesz wygrać 1000 zł!
Za chwilę kolejna loteria spisu powszechnego (Adobe Stock)

Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny, który jest obowiązkowy dla każdego. Aby zachęcić Polaków do jak najszybszego spisania się, przygotowano loterię, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Loteria spisu powszechnego. Kiedy losowanie?

Główną nagrodą jest samochód toyota yaris, a do wygrania jest aż szesnaście sztuk. W dodatku można wygrać karty przedpłacone o wartości 1000 i 500 zł. Już za kilka dni będzie kolejne losowanie.

18 czerwca zostanie przeprowadzone już czwarte losowanie. Tym razem do wygrania będzie 160 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 80 kart o wartości 1000 zł.

Jak wziąć udział w loterii spisu powszechnego?

W loterii biorą udział tylko osoby, które już wypełniły swój formularz w Narodowym Spisie Powszechnym. Po wypełnieniu danych każdy otrzymuje 10-znakowy kod. Należy go następnie wprowadzić na stronie loteria.spis.gov.pl.

Termin zgłoszeń do nadchodzącej loterii mija w środę 16 czerwca. Kolejne loterie są 2, 9 i 14 lipca. W ostatniej z nich losowane będą samochody.

Zobacz także: Samochód albo kara. GUS zachęca Polaków do spisywania się
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić