Zamówiła obiad nad morzem. Pokazała paragon. Nie mogła uwierzyć

736

Czytelnicy o2 regularnie przysyłają do nas "paragony grozy", na których widnieją zdumiewająco wysokie ceny za niewyszukane posiłki. Tym razem jednak otrzymaliśmy wiadomość z poleceniem taniego lokalu – to już kolejna wiadomość z miejscowości Trzęsacz.

Zamówiła obiad nad morzem. Pokazała paragon. Nie mogła uwierzyć
Paragon znad morza. (Getty Images)

Ze względu na straty spowodowane lockdownem wiele obiektów gastronomicznych musiało podwyższyć ceny. Jednak w niektórych przypadkach wysokość rachunku za posiłek poważnie nadwyręża nerwy nawet najbardziej wyrozumiałych turystów. Na szczęście "paragony łagodności" pokazują, że nie wszędzie jest drogo.

Paragon łagodności – zaskakująco niska cena - i to znowu w Trzęsaczu

Jak poinformowała o2 nadawczyni dwóch "paragonów łagodności", posiłki w zaskakująco niskich cenach udało jej się zjeść w jednym z punktów w Trzęsaczu (woj. zachodniopomorskie). Relacjonowała, że gdy przyszło do płacenia rachunku, rzeczywiście powiało grozą, ale... taniości.

Za posiłek złożony z zupy rybnej oraz ryby w zestawie z frytkami i surówką czytelniczka o2 zapłaciła łącznie tylko 33 złote. Z kolei gdy zdecydowała się na zakup dwóch pakietów (ryba, frytki i surówka), kosztowało ją to jedynie 40 złotych – po 20 za każdy z obiadów.

Pyszna tania ryba w Trzęsaczu, paragon "grozy" taniości. W załączniku paragony dla tych, co widzą tylko drogą rybę nad Bałtykiem! – podsumowała w mailu do o2 zadowolona czytelniczka.
Zobacz także: Zobacz też: "Odkłamujemy Bałtyk". Burmistrz Mielna uderza w "paragony grozy"

W wakacje ruszamy z akcją #pokażparagon. Wysyłajcie nam swoje "paragony grozy" lub "paragony łagodności". Piszcie do nas przez dziejesie.wp.pl.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić