Al Pacino znów zostanie ojcem. Skomentował ciążę młodszej o 50-lat partnerki

17

A jednak to prawda! 83-letni Al Pacino niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Aktor po raz pierwszy skomentował ciążę swojej 29-letniej partnerki, Noor Alfallah. Dla obojga ta informacja była ponoć sporym zaskoczeniem.

Al Pacino znów zostanie ojcem. Skomentował ciążę młodszej o 50-lat partnerki
Al Pacino jest w związku z 29-letnią Noor Alfallah (Instagram, getty images)

Choć najpewniej ta ciąża nie była planowana, to jak jednak zapewnia 83-letni gwiazdor, jest podekscytowany faktem, że za kilka tygodni powita na świecie swoje czwarte dziecko.

Brytyjski dziennik "Daily Mail" właśnie opublikował nagranie, w którym Al Pacino po raz pierwszy komentuje doniesienia na temat kolejnego potomka.

Na krótkim filmiku widać, jak Al Pacino spaceruje ze znajomym ulicami Los Angeles. Kiedy autorka nagrania pogratulowała mu, że ponownie zostanie ojcem, aktor wcale nie zaprzeczył. Co więcej, z radością skomentował ciążę swojej młodziutkiej partnerki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Premiery kinowe 2023. Na te filmy czekamy!
- To jest wyjątkowe - powiedział gwiazdor. - To zawsze jest wyjątkowy moment. Mam wiele dzieci, ale to pojawi się w moim życiu w niezwykłym czasie - dodał Al Pacino.

Jak jednak donosi zagraniczna prasa, 83-letni aktor początkowo wcale nie pałał entuzjazmem na wieść o ponownym ojcostwie. Co więcej, mocno poddał w wątpliwość szczerość swojej 29-letniej partnerki, przekonany, że w tym wieku nie jest już w stanie spłodzić potomka.

Al Pacino domagał się nawet od matki swojego dziecka testów potwierdzających jego ojcostwo. Te ostatecznie rozwiały wątpliwości gwiazdora, który za miesiąc znów zostanie ojcem.

Jak podał amerykański serwis TMZ, 29-letnia Noor jest w ósmym miesiącu ciąży, a starszy od niej o pół wieku Pacino będzie miał 100 lat, gdy jego dziecko wkroczy w dorosłość.

Według doniesień mediów, nie tylko sędziwy aktor był zaskoczony ciążą partnerki, ale i ona sama. Pisano, że Noor miała problemy ze zdrowiem, które sprawiały, że zajście w ciążę było teoretycznie niemożliwe. Najwyraźniej los spłatał kochankom figla.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić