o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KDH
|

Monika Richardson stawia sprawę jasno. "Mam w d*pie piłką nożną"

21
Podziel się

Monika Richardson nie jest szczególną fanką piłki nożnej. Dała o tym znać w swoim najnowszym wpisie na Instagramie, w którym poruszyła ważny dla siebie temat.

Monika Richardson stawia sprawę jasno. "Mam w d*pie piłką nożną"
Richardson nie jest fanką piłki nożnej (fot. AKPA)
bEDSgByt

O Monice Richardson ostatnimi czasy pisało się głównie pod kątem jej życia prywatnego. W marcu media obiegły zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego z synem, który pomagał ojcu przy wyprowadzce od żony. To tylko potwierdziło plotki, które krążyły o Zamachowskich. Aktor szybko wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że nie zamierza komentować rozpadu związku. Z kolei jego była partnerka obrała inną taktykę, udzielając szczerych wywiadów.

Richardson szybko znalazła sobie nowego partnera. Jest nim Konrad Wojterkowski, przedsiębiorca, właściciel Grupy #BeReady, producent filmowy, filantrop. Jednak dziennikarka nie zamieszcza z nim zbyt wielu zdjęć na Instagramie. Skupia się tam raczej na innych sprawach. W swoim najnowszym poście w specyficzny sposób nawiązała do mającego miejsce właśnie Euro 2020. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości co do tego, jak widzi piłkę nożną.

bEDSgByv
"Przepraszam wszystkich graczy oraz kibiców: mam w dupie piłkę nożną" – napisała. 

Po tym wstępie Richardson przeszła do głównego tematu swojego posta, którym jest niechęć do "hybrydowych i on-linowych eventów", które od ponad roku są jej codziennością. Przyznała, że są one bez sensu i wszyscy na nich się męczą: organizatorzy, goście i uczestnicy.

Dziennikarka stwierdza, że zawsze jest do bólu przygotowana merytorycznie. Zakłada nawet ostatnio bluzkę z większym dekoltem, ale "po sześciu godzinach konferencji naprawdę już niczego nie da się słuchać, ani oglądać kolejnej prezentacji". Stąd cieszy się, gdy może komuś uścisnąć dłoń w studio. A swój wywód zakończyła swoistą prośbą:

bEDSgByB
"Wiem, że 'I’m done with Zoom', jak powiedział wczoraj Jan Krzysztof Bielecki, cytując jakiegoś amerykańskiego guru. Przytulanie, wróć!" – wyznała.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSgByW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Monidło
3 miesiące temu
Po tylu zamążpójściach, romansach, porodach itp. wcale się tej deklaracji nie dziwię, to jest technicznie możliwe!
waldi
3 miesiące temu
I to jest sluszna decyzja
Drut
3 miesiące temu
Monia szpary nie żałuje.
bEDSgByX
stefania
3 miesiące temu
wow! po raz pierwszy zgadzam się z Panią!
rush
3 miesiące temu
jeśli ma to iść w takim kierunku jak to przedstawili piłkarze Danii to ja też mam gdzieś ten sport dla mnie piłka nożna w Sobotę zakończyła się wraz z wydarzeniami na boisku podczas meczu Dania -Finlandia jakie było moje zdziwienie że mecz dokończono w ten sam dzień.Czekałem na necie tylko informacji o stanie zdrowia zawodnika nie interesowały mnie mecze.Zresztą Var też już zrobił swoje zło dla piłki
Żałosne
3 miesiące temu
No takie głupoty jakie pani wypisuje można mieć tamże, ale kultura ponad wszystko, no nie u pani.
Miernoctwo
3 miesiące temu
No niestety mądrość nie idzie w parze z wiekiem ,czasem wręcz drastycznie się cofa.
Krzysztof
3 miesiące temu
Polacy, nic się nie stało.
Zakochany w m...
3 miesiące temu
Chciałbym tam wsadzić👅
Wrrr
3 miesiące temu
Tak jest pani Moniko, ja też mam w tyle tę błazenadę z piłka kopaną. A najbardziej smieję się z wielkiego "patriotyzmu" Polaków, oblepionych narodowymi barwami. Ale jak przychodzą nasze narodowe święta - Konstytucja 3 Maja, Święto Niepodległości, to co? Ano nic, nie ma żadnych flag /poza państwowymi/. a przecież Święto Niepodległości Polski - to wielkie święto, bo po wiekach wreszcie odzyskaliśmy niepodległość. Ale to sie nie liczy, bo piłńka kopana - to dopiero święto!
Gal Anonim
3 miesiące temu
Ja też. Szczególnie polską.
Król Dawid
3 miesiące temu
przepraszam wszystkich pozujących w mediach, ale mam w dupie całe to celebryctwo
kopirka
3 miesiące temu
No, no. Całą piłkę? i się zmieści?
bEDSgByP
Mieszczuch.
3 miesiące temu
W kwestii piłki i piłkarzy ma rację
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić