Wpadka Karola Strasburgera. Drwią z prowadzącego "Familiadę"

17

"Familiada" to niewątpliwie jeden z popularniejszych programów telewizyjnych. Fanów tego teleturnieju absolutnie nie brakuje. Nic więc dziwnego w tym, że sporo osób zwróciło uwagę na wpadkę Karola Strasburgera. "Pierwszy żart, który mu wyszedł" - drwią internauci.

Wpadka Karola Strasburgera. Drwią z prowadzącego "Familiadę"
Karol Strasburger (AKPA)

Karol Strasburger od 1994 roku realizuje się w roli gospodarza "Familiady". Prezenter stara się urozmaicać rywalizację w ramach tego teleturnieju - nierzadko rzuca "sucharami".

O żartach w programie "Familiada" mówił podczas rozmowy z Rafałem Paczesiem. Wyraźnie podkreślił, że taką miał inwencję.

Pomyślałem sobie, że zacznę takimi żartami, tylko jak znaleźć trzy tys. dowcipów, które nikogo nie obrażają, nie mają w sobie przekleństw i niczego złego w środku, nie dotykają policjantów, kościoła, rządu, polityki, blondynek, więc jak to zrobić, żeby powiedzieć, a nikogo nie obrazić? - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Orlen chce przejąć kolejną firmę. Ekspert: Będzie trudno nad tym zapanować

Nie ukrywał również, że debiut w programie był dla niego sporym wyzwaniem. - Początki były trudne, ponieważ ja jestem nietypowym gościem. Nie mam napisanego scenariusza, nie wiedziałem, jak mam rozmawiać z ludźmi i się do nich zwracać. Był taki okres, że do gości wszystkich w telewizji mówiliśmy "per pan", a kobiety starałem się całować w rękę - zaznaczył.

Karol Strasburger nie zrozumiał uczestniczki

W jednym z odcinków "Familiady" Karol Strasburger zaliczył spore potknięcie. Był tak zafascynowany rywalizacją, że... nie zrozumiał intencji uczestniczki.

Do wpadki prowadzącego doszło w pierwszej rundzie finału. Zaczęło się od tego, że gospodarz teleturnieju zadał pytanie: "Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy?".

Kobieta nie zwlekała z odpowiedzią. - Jeszcze raz - rzuciła krótko.

Wówczas... Strasburger ponownie zadał pytanie. Tym samym zmarnował cenne sekundy w finale, za co szybko przeprosił.

To potknięcie wywołało sporo emocji. "Pierwszy żart, który wyszedł Strasburgerowi" - skomentował jeden z internautów.

On często się myli, a czas leci... - spostrzegł inny.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić