41-latek chciał wynająć pokój na Podhalu. Wezwano policję

22

W ciągu ostatnich dni czterech poszukiwanych ukrywających się na terenie powiatu nowotarskiego przed policją trafiło w ręce funkcjonariuszy. Jeden z zatrzymanych, 41-letni mężczyzna został ujęty przez mieszkańców powiatu nowotarskiego po tym jak chciał wynająć pokój. Właściciel kwatery sprawdził go w bazie osób poszukiwanych.

41-latek chciał wynająć pokój na Podhalu. Wezwano policję
Zdjęcie ilustracyjne. (Policja)

Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju zatrzymali poszukiwanego przez sąd 23-latka z gminy Raba Wyżna. Mężczyzna trafił na 75 dni do zakładu karnego, celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za niewykonaną karę ograniczenia wolności.

53-latek, który przyszedł do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu nie wiedział, że był poszukiwany przez nowotarski sąd. Mężczyzna miał do odbycia 27 dni kary pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny.

Poszukiwany został zatrzymany przez policjantów, jednak uwolnił się od zastępczej kary aresztu opłacając zaległe należności. Z kolei 35-latek poszukiwany był przez nowotarską prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. Po wykonaniu niezbędnych formalności mężczyzna został zwolniony - informuje KPP w Nowym Targu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Tusk nauczył się od PiS". Ekspertka komentuje "babciowe"

Chciał wynająć pokój. Trafił w ręce policjantów

41-letni mieszkaniec województwa łódzkiego został natomiast ujęty przez mieszkańców powiatu nowotarskiego i przekazany policjantom. Poszukiwany próbował wynająć pokój na terenie gminy Nowy Targ. Właściciel kwatery sprawdził go w bazie osób poszukiwanych.

Po sprawdzeniu na policyjnej stronie internetowej okazało się, że był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Radomiu do odbycia 181 dni kary pozbawienia wolności - relacjonuje policja.

Pokoju nie wynajął i w pośpiechu odjechał. Kiedy po kilku godzinach mężczyźni, którzy mieli mu wynająć pokój spotkali go na stacji benzynowej, o całej sytuacji powiadomili nowotarskich funkcjonariuszy i 41-latek został zatrzymany.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić