Andrzej Duda pochwalił się tym na Facebooku. Internauci podzieleni

328

Prezydent Andrzej Duda pochwalił się w sieci zdjęciem karmazynowych tulipanów. Utalentowanym ogrodnikom udało się wyhodować nową odmianę kwiatów, która została nazwana imieniem i nazwiskiem pierwszej damy. Pod wpisem rozgorzała gorąca dyskusja. Część osób była zachwycona tulipanami, ale nie zabrakło także uszczypliwych komentarzy pod adresem prezydenta i jego małżonki. Zobaczcie reakcje!

Andrzej Duda pochwalił się tym na Facebooku. Internauci podzieleni
Andrzej Duda pokazał w sieci nową odmianę tulipanów (Getty Images, Beata Zawrzel/NurPhoto)

W związku z dynamiczną sytuacją za naszą wschodnią granicą, prezydent Andrzej Duda ma z pewnością dużo na głowie. Nie samą polityką jednak żyje człowiek. W niedzielę para prezydencka wybrała się do Chrzypska Wielkiego w Wielkopolsce na organizowane tam XII Międzynarodowe Targi Tulipanów.

Agata Kornhauser-Duda otrzymała bukiet karmazynowych tulipanów. To specjalna odmiana, która... została nazwa na jej cześć!

Tulipany pierwszej damy. Prezydent opublikował zdjęcie

W niedzielę wieczorem Andrzej Duda opublikował na Facebooku fotografię kwiatów. Gatunek należy do odmiany fryzowanej, co oznacza, że tulipany mają ma piłkowane brzegi płatków. Za ich wyhodowanie odpowiada małżeństwo z Chrzypska Wielkiego.

Oto tulipan "Agata Kornhauser-Duda". Od dziś! Bardzo dziękujemy Szanownym Państwu Grażynie i Bogdanowi Królikom – napisał pod zdjęciem prezydent Andrzej Duda.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Tulipan "Agata Kornhauser-Duda". Internauci podzieleni

Pod postem Andrzeja Dudy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część osób zachwycała się pięknymi kwiatami.

Wspaniały kwiat i wspaniały prezydent. My, Polacy, jesteśmy dumni z takiego przywódcy. Dziękujemy i kibicujemy – napisała jedna z komentujących osób.
Bardzo piękny, jak Polska – dodała kolejna.

Nie zabrakło jednak także uszczypliwych komentarzy pod adresem pierwszej damy. Niektórzy porównali niemy kwiat do prezydentowej, która rzadko zabiera głos na forum publicznym.

Tulipan jest tak samo wygadany – skomentował użytkownik Facebooka.
W głowach wam się przewraca – stwierdził następny.

Większość reakcji była jednak pozytywna. Kwiat dołączył do odmian: "Anny Komorowskiej", "Marii Kaczyńskiej" i "Jolanty Kwaśniewskiej".

Jak Wam się podoba nowa odmiana tulipanów?

Obejrzyj także: Czy Agata Duda pomoże szkołom? Szef ZNP o "lex Czarnek"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić