Źródło wideo: © o2pl
Jakub Artych

Był pod wpływem narkotyków. Policja odkryła coś jeszcze gorszego

Policjanci zatrzymali kierowcę pod wpływem narkotyków, a potem trafili na nielegalną uprawę. Sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 48-letniego kierowcę podczas rutynowej kontroli. Okazało się, że jechał pod wpływem narkotyków. Dzięki temu zatrzymaniu funkcjonariusze ruszyli dalej i przeszukali dom w Będzinie, gdzie odkryli nielegalną uprawę.

Podczas przeszukania policjanci odkryli nielegalną uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono ponad 50 krzewów roślin w specjalnych warunkach oraz sprzęt do produkcji i przetwarzania narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli również ponad kilogram gotowego suszu marihuany i kilkadziesiąt gramów innych substancji, w tym prawdopodobnie grzybów halucynogennych.

48-latek usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem narkotyków, posiadania znacznych ilości narkotyków i prowadzenia uprawy konopi indyjskich. Na wniosek prokuratury sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Więcej wideo
11-latek wpadł pod autobus. Policja pokazała wstrząsające nagranie11-latek wpadł pod autobus. Policja pokazała wstrząsające nagranie
Koniec z pryskającym tłuszczem. Tak usmażysz mięso bez bałaganuKoniec z pryskającym tłuszczem. Tak usmażysz mięso bez bałaganu
Mężczyzna dziwnie się poruszał. Reakcja policjantki mówi wszystkoMężczyzna dziwnie się poruszał. Reakcja policjantki mówi wszystko
Greta Thunberg przed sądem. Nie przyznaje się do winyGreta Thunberg przed sądem. Nie przyznaje się do winy
Czarny dym nad Śląskiem. Pożar w Chorzowie. Widać aż z KatowicCzarny dym nad Śląskiem. Pożar w Chorzowie. Widać aż z Katowic
Nigdy nie wchodź do takiej wody. Ratownik ostrzegaNigdy nie wchodź do takiej wody. Ratownik ostrzega
Nagle stanęły pociągi. Awaria w całym krajuNagle stanęły pociągi. Awaria w całym kraju
Wybrane dla Ciebie