o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Chciał tylko zrobić kilka zdjęć. Utknął na dwa dni

4
Podziel się

Kalifornijska policja trafiła przypadkiem na mężczyznę, który utknął w jednej z części maszyny do produkcji wina. Spędził tam dwa dni. Po uwolnieniu tłumaczył, że chciał tylko zrobić kilka zdjęć.

Chciał tylko zrobić kilka zdjęć. Utknął na dwa dni
Mężczyzna utknął na dwa dni.
bErhysaJ

Do incydentu doszło 8 czerwca w Santa Rosa w Kalifornii. Biuro szeryfa hrabstwa Sonoma otrzymało skargę dotyczącą podejrzanego pojazdu zaparkowanego na prywatnej posesji. Na miejsce wysłano patrol.

Utknął w maszynie rolniczej

Funkcjonariusze stwierdzili, że auto jest zaparkowane w bardzo nietypowy sposób. Ponadto na stojącym w pobliżu sprzęcie znajdował się kapelusz. Kiedy podeszli bliżej sprawdzić, czy ktoś się tam ukrywa zastali niecodzienny widok.

bErhysaL

W maszynie do produkcji wina tkwił mężczyzna. Zaklinował się w szybie od wentylacji. Na miejsce wezwano straż pożarną, która musiała wyciąć poszczególne elementy konstrukcji, aby wyciągnąć poszkodowanego.

Mężczyzna po wydostaniu się na zewnątrz powiedział, że tkwił w szybie przez ostatnie dwa dni. Zapytany, dlaczego w ogóle tam wszedł odparł, że jego fotografowanie starych silników i maszyn to jego pasja. Policja jednak nie dała wiary tym tłumaczeniom i mężczyzna został dokładnie przebadany na obecność narkotyków.

Po dokładnym dochodzeniu, które ujawniło, że sprzęt rolniczy nie był zabytkowy, a mężczyzna miał znacznie więcej metamfetaminy niż sprzętu fotograficznego, motywacja do wejścia do szybu wentylatora pozostaje całkowitą tajemnicą – powiedział biuro szeryfa Sonoma.
bErhysaR

Mężczyzna nie został aresztowany. Odpowie jednak za posiadanie narkotyków oraz bezprawne wkroczenie na prywatną posesję.

Zobacz także: List w ukrytej butelce. Niezwykłe odkrycie z dworca kolejowego w USA
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErhysbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Gal Anonim
2 miesiące temu
Przynajmniej miał dużo czasu, żeby się napić.
Nemeczek
2 miesiące temu
...motywacja do wejścia do szybu wentylatora pozostaje całkowitą tajemnicą...Po narko to już nawet on sam nie pamięta
Lesio
2 miesiące temu
U nas to kominiarzom powinni dawać całymi garściami co by mieli chęć wdrapac się na komin...
bErhysbn
Król Julian
2 miesiące temu
Typowy wyborca poko.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić