aktualizacja 

Ciała młodych osób w samochodzie na parkingu. Mogli zatruć się spalinami

133

Ciało 18-letniej dziewczyny i 21-letniego chłopaka znaleziono na parkingu centrum handlowego w Markach pod Warszawą w sobotę. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie. Nie wykluczają, że młodzi mogli zatruć się spalinami.

Ciała młodych osób w samochodzie na parkingu. Mogli zatruć się spalinami
Policja (Materiały WP)

Do tragedii doszło najprawdopodobniej w nocy z piątku na sobotę. Rano funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w samochodzie na parkingu obok centrum handlowego w Markach pod Warszawą leżą dwie nieprzytomne osoby.

Ciała w samochodzie na parkingu

Na miejsce wyruszyli funkcjonariusze policji oraz karetka pogotowia ratunkowego. Kiedy służbom udało się dostać do środka samochodu, okazało się, że przebywający w samochodzie 18-letnia dziewczyna i 21-letni chłopak nie żyją. Lekarz stwierdził na miejscu zgon tych osób.

W sobotę prokurator Remigiusz Krynke przekazał portalowi gazeta.pl, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich. Dodał, że nie jest wykluczone, że przyczyną śmierci kobiety i mężczyzny mogła być próba samobójcza lub nieszczęśliwy wypadek.

Zlecono sekcję zwłok

W poniedziałek Prokuratura Rejonowa Warszawa — Praga Północ wszczęła śledztwo w tej sprawie. Zlecona została sekcja zwłok, która pomoże ustalić okoliczności zagadkowej śmierci młodych osób. Dotychczas śledczy ustalili, że ofiary nie były ze sobą spokrewnione.

Ostateczna przyczyna śmierci kobiety i mężczyzny będzie możliwa do określenia dopiero po uzyskaniu opinii końcowej z sekcji, czyli za około trzy lub cztery miesiące — powiedziała portalowi TVN Warszawa Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej.

Mogli zatruć się spalinami

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal, wynika, że 18-latka i 21-latek mogli zatruć się spalinami wydobywającymi się z silnika auta. Śledczy również mają takie przypuszczenia.

To jedna z hipotez z uwagi na to, że z materiału dowodowego wynika, iż po otwarciu pojazdu była wyczuwalna charakterystyczna woń spalin - przyznaje prokurator Skrzeczkowska.
Zobacz także: Pierwszy atak zimy. Internauci publikują nagrania z różnych części Polski
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić