o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Wszystko przez słowa o Rosji. Donald Trump wściekły na szefa FBI

163
Podziel się

Prezydent USA publicznie zaatakował szefa wywiadu za mówienie o zagrożeniach ze strony Rosji i skrajnej prawicy. Donald Trump powtarza, że to Chiny są głównym przeciwnikiem Stanów i nie wyklucza nawet zwolnienia dyrektora FBI.

Wszystko przez słowa o Rosji. Donald Trump wściekły na szefa FBI
Donald Trum utrzymuje, że największym zagrożeniem są Chiny. (Getty Images)
bDfnIuWd

Donald Trump zaatakował dyrektora FBI, Christophera Wraya. Prezydentowi USA nie spodobało się mówienie o zagrożeniu ze strony Rosji i prawicowych bojówek. Chce, żeby wywiad skupił się na Chinach, a w dalszej kolejności m.in. skrajnej lewicy.

Trump miał wielokrotnie krytykować wywiad, który konsekwentnie twierdzi, że Moskwa nadal stanowi główne zagrożenie dla USA. Doszło do tego, że prezydent rozważa pozbycie się szefa FBI Christophera Wraya. Trump nie zaprzeczył, kiedy zapytano go o rozważanie dymisji szefa wywiadu.

bDfnIuWf

Chiny największym zagrożeniem dla Trumpa

Patrzymy na wiele różnych rzeczy. Nie podobały mi się jego wczorajsze odpowiedzi. Nie jestem pewien, czy on też je polubił – powiedział Trump zapytany przez reporterów, czy chce zwolnić Wraya.

Koronawirus w USA. Sanitariusz dzieli się wstrząsającymi przeżyciami

Prezydent powtarza, że to Chiny, a nie Rosja, są większym problemem. Dodaje także, że działania służb wywiadowczych powinny skupić się na lewicy i ich poczynaniach z ostatnich lat.

bDfnIuWl
Oczywiście Chiny są na szczycie listy. Widzę, że można mówić o Rosji, Korei Północnej i wielu innych krajach. Ale Chiny byłyby na szczycie tej listy, więc nie wiem, dlaczego o tym nie wspomniano - dodaje Trump.
bDfnIuWG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(163)
A..
miesiąc temu
A co ma FBI do wywiadu?
czarownica
miesiąc temu
A lepiej dać sobie ,,luz " nie zaostrzać sprawy ....Wojna to najgorsze co może być , pociągnie wiele istnień ...
lew
miesiąc temu
zagrozeniem dla swiata sa stany zjednoczone
bDfnIuWH
Nonstop
miesiąc temu
A kto tu Prowokuje Rosje i Chiny ??????
Ctcsea
miesiąc temu
A skąd Donald wie, czy pewne działania dezinformacyjne i destabilizujące w Ameryce nie są wspierane przez Chiny finansowo, a wykonywane rękami i sprzętem Rosjan? A może Korea Północna ma podobną rolę w testowaniu niektórych rodzajów broni?
Najnowsze komentarze (163)
Amerykanin
miesiąc temu
Zastanówcie się czy piszecie o wywiadzie czy FBI?
Cami
miesiąc temu
Trump to kumpel Rosji
44
miesiąc temu
USA a dokładnie Los Angeles jest zagrożeniem numer 1 dla polski i świata ..Przebiegunowanie..chca zmienic nas w niewolników a sami tu zamieszkac
Icek
miesiąc temu
Największym zagrożeniem dla świata i ludzkości jest Izrael i USA. A na czele tej listy są 7ydzi.
perx
miesiąc temu
trampek z jakichs powodow boi sie putina i broni go zawxiecie we wszystkich sprawach ! tramp twierdzi ze rosja nie pomogla mu wygrac wyborow , nawet kiedy sdzpiedzy amerykamnscy twierdza , ze wlasnie tak bylo, teraz znowu , ostrzegaja go , a on odwraca kota ogopnem....ciekawa sprawa
Koko
miesiąc temu
To oczywiste Donaldzie - nie kąsa się ręki, która karmi.
Wisniewski
miesiąc temu
Lista krajow zagrazajacych Stanom Zjednoczonym i potajemnie Izraelowi: Agresywna Rosja, agresywne Chiny, agresywny Iran, agresywna Syria (misja Freedom nieudana, zablokowana przez Putina i jego agresywne wojska moskiewskie), agresywna Korea Polnocna, agresywna Wenezuela i agresywna Bialorus. Kraje te nie sa Wolne i nie posiadaja tzw Wolnych Mediow.
brawo trump
miesiąc temu
I ma rację. Największym rakiem świata jest lewica i ich chore pomysły
bDfnIuWz
Gosc
miesiąc temu
Rzeczewiscie nie wywolal wojny...jeszcze, ale zabil general Solemani. Wiekszym zagrozeniem jest Srael. Ostatnio nawet Trump dal symboliczny klutz do Bialego Domu. Oba ma dal 38 MILIARDOW im na zbrojenia. Trump im dal pieniadze z PPP LOANS przeznaczone na pomoc malym krajowym firmom. Obie partie sa takie same. Tylko wojna sie liczy. Demokraci I Republikanie sa tak samo glupi.
Zos
miesiąc temu
Czysta zmyla, przeciesz w koncu musza gdzies ta wojne zaczac aby przykryc kryzyz gospodarczy trwajacy 20 lat na calym swiecie,spowodowany przez diablow. Polaku lap za bron,amerykanie beda walczyc do ostatniego polaka.
Lambda
miesiąc temu
Przestańcie z tymi szalonymi prowokacjami! Żadnej wojny! Nie wciągajcie ludzi w wyścig po pewną śmierć!
Gosc
miesiąc temu
Rzeczewiscie nie wywolal wojny...jeszcze, ale zabil general Solemani. Wiekszym zagrozeniem jest Srael. Ostatnio nawet Trump dal symboliczny klutz do Bialego Domu. Oba ma dal 38 MILIARDOW im na zbrojenia. Trump dal pieniadze z PPP LOANS przeznaczone na pomoc malym firma. Obie partie sa takie same. Tylko wojna sie liczy. Demokraci I Republikanie sa tak samo glupi.
lolo
miesiąc temu
prawde mu powiedział to się wściekł
LOVE18.PL
miesiąc temu
⭐Dobry wieczór! Na wstępie chciałabym przeprosić, ale jestem w ciężkim położeniu. Mieszkam od tygodnia w Polsce i bardzo mi ciężko. Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Szukam Pana który pomoże mi stanąć na nogi. Mam 18 lat, jestem śliczną blondynką! Odezwij się⬆️
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić