Wróć na
Dagmara Smykla
|

Dramat w Świętokrzyskiem. Stratował go byk. 24-latek nie żyje

70
Podziel się

24-latek z Korytnicy w woj. świętokrzyskim miał za tydzień zacząć rehabilitację po poważnym wypadku, w którym zaatakował go byk. Niestety mimo wysiłków wielu osób młodego mężczyzny nie udało się uratować. Tydzień przed wypadkiem 24-latek kupił pierścionek zaręczynowy.

Dramat w Świętokrzyskiem. Stratował go byk. 24-latek nie żyje
(Facebook)
bCYChjeJ

Tragiczne wieści z województwa świętokrzyskiego. 24-letni Michał zmarł po trudnej walce o odzyskanie zdrowia i sprawności po wypadku w pracy. Młody mężczyzna był kierowcą pracującym ze zwierzętami. Tydzień przed wypadkiem kupił pierścionek zaręczynowy, ale nie zdążył go wręczyć ukochanej.

Pod koniec maja 24-latek został zaatakowany przez byka. Zwierzę stratowało mężczyznę, który natychmiast trafił do szpitala. Przedstawiciele Fundacji Jesteśmy Blisko podkreślają, że wtedy nikt nie spodziewał się aż tak poważnych konsekwencji wypadku. Niestety lekarze nie mieli dobrych wieści.

bCYChjeL
Michał doznał urazu czaszkowo mózgowego w postaci złamania przedniego dołu podstawy czaszki. Był reanimowany – informuje Fundacja Jesteśmy Blisko, która zorganizowała zbiórkę na rzecz rannego.

Na rzecz 24-latka zebrano ponad 44 tys. zł

Rodzina, znajomi i zupełnie obce osoby wpłacały pieniądze na poczet leczenia i rehabilitacji rannego, którego po licznych operacjach wprowadzono w śpiączkę farmakologiczną. Tydzień przed planowanym rozpoczęciem rehabilitacji Fundacja Jesteśmy Blisko przekazała tragiczne wieści.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę na rehabilitację. Michał miał już umówiony termin w specjalistycznej klinice – 16 sierpnia miał tam trafić. Nie zdążył... – napisano w niedzielę wieczorem na profilu Fundacji Jesteśmy Blisko.
bCYChjfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(70)
123
miesiąc temu
Spokój jego duszy (*)
Monika
miesiąc temu
Całe życie było przed chłopakiem, smutek zalewa serce.
POlucjant
miesiąc temu
Spoczywaj w spokoju
bCYChjfn
Alicja
miesiąc temu
serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny,narzeczonej.
00000..🦋🌺❤
miesiąc temu
Niech spoczywa w spokoju, Cześć jego pamięci ! 😭😭😭🕯🕯🕯🕯🕯
Najnowsze komentarze (70)
KONKRETY!
3 dni temu
CO Z KASĄ?
qwerty
miesiąc temu
"Tydzień przed wypadkiem kupił pierścionek zaręczynowy..... Jaki to miało związek z wypadkiem?
edi
miesiąc temu
Mojego kolegę też zabił byk ale miał 59 lat
kama
miesiąc temu
Potężne zwierzę- w tamtych rejonach "hodowla" polega na trzymaniu zwierzęcia w komórce/ "oborze", w której byk nawet nie może się obrócić. NIGDY z niej nie wychodzi, nie może opędzać się przed muchami. Przy każdej okazji- jest bity narzędziami, kawałami drzewa. Koszmar.
poop
miesiąc temu
z bykami nie ma żartów
bull
miesiąc temu
kierowca? może chciał byka gdzieś zawieść? Trochę mało informacji ale coś mi się wydaje, że to nie musiał być dobry człowiek
Miki
miesiąc temu
"Obsługa" byka to coś ze sztuki saperskiej. Każdy kto pracuje z bydlęciem musi mieć z tyłu głowy na okrągło, że to jest ekstremalnie niebezpieczna robota.
pawel
miesiąc temu
co to za bzdury - przedni dol podstawy czaszki??? nie ma czegos takiego u ludzi.
bCYChjff
kris
miesiąc temu
Bardzo to przykre, ale tak sobie myślę, że byk też miał prawo walczyć o życie. Ciężarówka do przewozu zwierząt kojarzy się jednoznacznie z okrutną (zaznaczam okrutną) śmiercią zwierzęcia.Każde istota ma prawo do obrony.
hha
miesiąc temu
torreador to on nie byl
Kaz
miesiąc temu
Szkoda i jego i narzeczonej
ena
miesiąc temu
bardzo smutne szczere kondolencje dla rodziny
Dzielnicowy
miesiąc temu
Skompostuje się
Michał
miesiąc temu
Fundacje są od brania nie od pomagania. Zatrudniasz się w swojej fundacji i bierzesz wypłaty. Zróbcie fundacje że nie płaca zobaczycie że znikną wszystkie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić