Fatalny finał imprezy. Tak potraktował kolegę

66

Dantejskie sceny rozegrały się w jednym z domów w okolicach Grójca pod Warszawą. Trzy osoby brały tam udział w suto zakrapianej imprezie. Nie żałowały sobie alkoholu. Nagle dwaj mężczyźni (w wieku 53-lata i 47-lat) ostro się pokłócili. W końcu starszy rzucił się z nożem na młodszego. Wiemy, jak skończyło się to dramatyczne starcie.

Fatalny finał imprezy. Tak potraktował kolegę
Rzucił się z nożem na kolegę. Zdjęcie ilustracyjne. (Adobe Stock, Marcin Matysiak)

O sprawie pisze właśnie portal TVN24.pl. Koszmar rozegrał się w minioną niedzielę, 26 listopada 2023 roku po godzinie 19:00. Dwaj mężczyźni i jedna kobieta świetnie bawili się w swoim towarzystwie. Chwile urozmaicali sobie alkoholem. Niestety, dobra atmosfera szybko się zmieniła.

Nagle pomiędzy 53-latkiem a 47-latkiem doszło do ostrej wymiany zdań. Nie wiadomo jednak, na jaki temat się pokłócili. W pewnym momencie starszy z mężczyzn wpadł w szał. Porwał 20-centymetrowy nóż i ugodził swego młodszego kompana. Trafił w pachę.

Poszkodowany w stanie zagrażającym życiu został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie. Tam lekarze dokładali wszelkich starań, aby udało się go uratować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zabił nożem sklepikarza w Brzezinach. Rzecznik prokuratury w Łodzi mówi nawet o dożywociu

Fatalny finał imprezy. Po alkoholu rzucił się z nożem na kolegę

Policjanci, zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, ruszyli na miejsce awantury. Tam zastali 53-letniego agresora, którego od razu zatrzymali. Zabezpieczyli również 20-centymetrowy nóż, jaki posłużył do ataku.

Sprawcę doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Kiedy 53-latek stanie w końcu przed wymiarem sprawiedliwości, będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Za zarzut, jaki mu przedstawiono, grozi nawet dożywotnie więzienie. Do sprawy jeszcze wrócimy.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić