Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Jak tak można?! Ciągnęli szczeniaka po asfalcie. Otwarte rany

11
Podziel się:

Nie milkną echa dramatu, który wydarzył się w Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie). Policja interweniowała tam w sprawie 3-miesięcznego owczarka. Pies był ciągnięty po asfalcie przez swojego właściciela.

Jak tak można?! Ciągnęli szczeniaka po asfalcie. Otwarte rany
Pies odniósł wiele ran (Facebook)

Dramatyczną sprawę nagłośniła za pomocą Facebooka Fundacja NaszeZoo.pl. W miniony weekend wolontariusze zostali poproszeni o pomoc przez policję. Mundurowi byli w trakcie nieprzyjemnej interwencji w Tarnowie Podgórnym, gdzie dość mocno ucierpiał pies.

Spacer 3-miesięcznego owczarka zakończył się w piekło. Okazało się, że szczeniak był ciągnięty przez swojego właściciela po asfalcie, w wyniku czego doznał sporo obrażeń ciała. Z relacji wolontariuszy wynika, że Marley miał otwarte rany, z których lała się krew. Pupil został niezwłocznie odebrany, a następnie trafił pod opiekę weterynarza. Fundacja pokazała fotografie jego ran na Facebooku.

Na szczęście policja wraz z wolontariuszami zdążyli w porę zareagować. Marley ma szansę wrócić do pełni sił. Po wizycie u weterynarza trafił do hoteliku z zoopsychologiem. Ekspert zauważył, że szczeniak jest wystraszony i boi się kontaktu z człowiekiem. Paraliżująco działa na niego również widok smyczy, która była używana jako jego narzędzie tortur. Policjanci zajmują się sprawą. Szczegóły nie są na razie znane.

Zobacz także: "Zrobiliście ze mnie złodzieja!". Emocje w studiu sięgnęły zenitu. Kukiz nie wytrzymał
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
neandertalczy...
4 miesiące temu
Po zachowaniu was poznają.
Drwina
4 miesiące temu
Żądam wysokiej kary!! Oczekuję, że właściciel będzie surowo i medialnie ukarany.
Mati Mati
4 miesiące temu
Dlatego powinno być prawne przyzwolenie na samosądy, wtedy taki właściciel jakby miał np obcięte ręce nikogo już by nie skrzywdził
janina
4 miesiące temu
oby flondra miała to samo. Co za podłość! skąd tacy psychopaci się biorą?! nie lubią zwierząt to po co je biorą. Flondra może zasmakuje kół samochodu jak nie fortunnie przejdzie przez jezdnie.
Edek
4 miesiące temu
Karac takich właścicieli ogromne kary finansowe !!! Zwróci się fozor policji leczenie i inne
kara
4 miesiące temu
oko za oko, należy mu się taka sama przyjemność! podajcie tylko adres .. sąsiedzi powinni wykonać taki samosąd
Oli
4 miesiące temu
Tarnowo Podgórne to ludzie PO, wiem bo mieszkam.
Suferen
4 miesiące temu
Szacowny autorze, o pięknym nazwisku: WIP - my, naród polski, DZIĘKUJEMY.
;(((
4 miesiące temu
Ludzie juz dawno przekroczyli zdziczenie trudne do nazwania, określenia, im więcej będzie takich bydlakow tym szybciej ta ziemia, glob zniknie
Kuba
4 miesiące temu
Pewnie jakiś sympatyk opozycji.
Łodzianka
4 miesiące temu
A właścicieliwi może grozić do 3 lat więzienia. Może bo siedzieć nie pójdzie. Takie bydle powinno dożywotnio sprzątać stajnie i obory, oczywiście pod nieobecność zwierząt
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić