aktualizacja 

Jak tak można?! Ciągnęli szczeniaka po asfalcie. Otwarte rany

14

Nie milkną echa dramatu, który wydarzył się w Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie). Policja interweniowała tam w sprawie 3-miesięcznego owczarka. Pies był ciągnięty po asfalcie przez swojego właściciela.

Jak tak można?! Ciągnęli szczeniaka po asfalcie. Otwarte rany
Pies odniósł wiele ran (Facebook)

Dramatyczną sprawę nagłośniła za pomocą Facebooka Fundacja NaszeZoo.pl. W miniony weekend wolontariusze zostali poproszeni o pomoc przez policję. Mundurowi byli w trakcie nieprzyjemnej interwencji w Tarnowie Podgórnym, gdzie dość mocno ucierpiał pies.

Spacer 3-miesięcznego owczarka zakończył się w piekło. Okazało się, że szczeniak był ciągnięty przez swojego właściciela po asfalcie, w wyniku czego doznał sporo obrażeń ciała. Z relacji wolontariuszy wynika, że Marley miał otwarte rany, z których lała się krew. Pupil został niezwłocznie odebrany, a następnie trafił pod opiekę weterynarza. Fundacja pokazała fotografie jego ran na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na szczęście policja wraz z wolontariuszami zdążyli w porę zareagować. Marley ma szansę wrócić do pełni sił. Po wizycie u weterynarza trafił do hoteliku z zoopsychologiem. Ekspert zauważył, że szczeniak jest wystraszony i boi się kontaktu z człowiekiem. Paraliżująco działa na niego również widok smyczy, która była używana jako jego narzędzie tortur. Policjanci zajmują się sprawą. Szczegóły nie są na razie znane.

Zobacz także: "Zrobiliście ze mnie złodzieja!". Emocje w studiu sięgnęły zenitu. Kukiz nie wytrzymał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić