Janusz Korwin-Mikke: "PiS-meni uważają Polaków za idiotów"

8

Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) nie przestaje zaskakiwać. Kontrowersyjny polityk za pośrednictwem "Super Expressu" podzielił się porcją soczystych spostrzeżeń. Pisze między innymi o tym, po czym można poznać, że zbliżają się wybory.

Janusz Korwin-Mikke: "PiS-meni uważają Polaków za idiotów"
Janusz Korwin-Mikke (Getty Images)

"Idą wybory!" - zauważa Janusz Korwin-Mikke w "Super Expressie". "Po czym to poznać? Po tym, że PiS hojnymi datkami przekupuje różne grupy wyborców" - dodaje.

Jak wiadomo, złe skutki takiej rozrzutności wychodzą na jaw po kilkunastu miesiącach (obecne podwyżki to skutek 500 plus, 13. emerytur itp., itd.), więc PiS zrobi wybory wcześniej - kontynuuje.

Następnie zaznacza, że "widać to też po tym, jak 'Zjednoczona Prawica', czyli oszuści udający Prawicę, uderza w KONFEDERACJĘ".

Janusz Korwin-Mikke mocno o premierze!

W dalszej części swoich rozważań Korwin-Mikke ocenia, że "PiS-meni uważają Polaków za idiotów".

Mateusz Morawiecki mówi na przykład: "Jak długo ja będę premierem, to Polska na pewno nie będzie płaciła za niemieckie zbrodnie: ani złotówki, ani euro, ani dolara" i ludzie mają myśleć, że nie ulegnie tym roszczeniom. Tymczasem nie ma to z nimi nic wspólnego!! Izrael domagałby się tego mienia tak samo, gdyby ci Żydzi nie zostali wymordowani przez hitlerowców, tylko zmarli na np. czarna ospę, bo Izrael uważa się za spadkobiercę po wszystkich Żydach na całym świecie!!! - podkreśla polityk.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić