Jechał audi i udawał radiowóz. Teraz stanie przed sądem

9

W sierpniu w sieci pojawiło się nagranie z Lublina, które wzbudziło poruszenie wśród internautów. Widać na nim białe Audi, które za szybą czołową umieszczone ma sygnały błyskowe. Pojazd zmuszał innych kierujących do zjechania mu z drogi. Teraz policja ustaliła dane osoby prowadzącej biały samochód. Jest nim 20-latek. Młody mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Jechał audi i udawał radiowóz. Teraz stanie przed sądem
Jechał audi i udawał radiowóz. Teraz stanie przed sądem (YouTube, @STOPCHAM)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Do jednego z takich doszło kilka tygodni temu w Lublinie.

Na nagraniu, które zostało umieszczone w sieci, widzimy białe Audi, które porusza się z dużą prędkością.

Mało tego za przednią szybą pojazdu kierowca umieścił lampę wyglądającą jak policyjny kogut - wysyłało niebieskie i czerwone sygnały świetlne. W ten sposób mężczyzna zmuszał innych kierujących do ustępowania mu pierwszeństwa i zjeżdżania z drogi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Warto również nadmienić, że w trakcie swojej jazdy zajmował więcej niż jeden pas ruchu. Wyprzedzał samochody na skrzyżowaniu, na podwójnej linii oraz bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Poruszał się również powierzchnią wyłączoną z ruchu.

Jechał audi i udawał radiowóz. Teraz stanie przed sądem

O sprawie zostali powiadomieni policjanci z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Z ustaleń mundurowych wynika, że za kierownicą Audi, które w sierpniu tego roku jechało ulicami miasta, udając policyjny radiowóz, siedział 20-latek. Młody mężczyzna wypożyczył samochód z wypożyczalni.

Mężczyzna nie miał nic na swoje wytłumaczenie. Za popełnione wykroczenia policjanci skierowali wniosek o ukaranie do Sądu - przekazała policja.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić