Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Jego audycji słuchały tłumy. Był przeciwny szczepionkom. Zmarł na COVID

450
Podziel się:

Dr Jimmy DeYoung nie żyje. Znany w USA chrześcijanin, ekspert ds. proroctw biblijnych, był wielkim przeciwnikiem szczepień. Zmarł na COVID-19 w wieku 81 lat.

Jego audycji słuchały tłumy. Był przeciwny szczepionkom. Zmarł na COVID
Znany nauczyciel proroctw biblijnych dr Jimmy DeYoung umarł na COVID-19. (YouTube, Jimmy DeYoung)

Ile osób posłuchało dr. DeYounga i nie poszło się zaszczepić? - takie pytania zadają sobie dziś internauci. Media obiegła wieść o śmierci jednego z najbardziej znanych na świecie ekspertów dot. proroctw zapisanych w Biblii, m.in. w Apokalipsie św. Jana, a także korespondenta z Izraela. Jego audycji pod tytułem "Prophecy Today" codziennie słuchał tłum ludzi, bo program transmitowany był przez około 1500 stacji na całym świecie.

Dr DeYoung był częstym gościem chrześcijańskich stacji radiowych i telewizyjnych, gdzie głosił o proroctwach, a także prowadził modlitwy. Był akredytowanym dziennikarzem, który przez 23 lata relacjonował, co dzieje się w Izraelu. Osobiście przeprowadził liczne rozmowy z międzynarodowymi przywódcami, m.in. z byłym premierem Beniaminem Netanjahu czy palestyńskim przywódcą Jaserem Arafatem.

Sceptyczny wobec szczepionek. Czy przyjął preparat przed śmiercią?

Dr DeYoung zmarł w szpitalu Memorial w Chattanooga w stanie Tennessee — poinformowała na Facebooku jego żona.

Powszechnie wiadomo, że Dr DeYoung nie był za tym, aby przyjmować szczepionki. Nigdy nie wypowiedział się o nich negatywnie wprost, jednak słuchacze audycji DeYounga z pewnością sami nie przyjmowali żadnego z zatwierdzonych preparatów. W audycjach padały stwierdzenia wygłaszane przez gości, z których wynikało, że szczepionki mogą służyć do "kontroli ludzi", co miałby zlecić amerykański rząd.

Czy to może być forma rządowej kontroli ludzi? - takie pytanie dr DeYoung zadał swojemu rozmówcy Samowi Rohrerowi.

Gość przytaknął. W programie padły także z ust Rohrera stwierdzenia, że szczepionki mogą powodować potencjalne problemy, a także, że należy uważać na podstępnych urzędników, którzy mogą mieć złe intencje. Zgadzając się z Rohrerem, dr DeYoung, który jest autorytetem dla wielu chrześcijan, mógł spowodować, że wielu ludzi nie przyjęło szczepionki.

To bardzo, bardzo ważna informacja - skomentował dr DeYoung, dając słuchaczom kolejny powód, aby nie ufać rządowi amerykańskiemu i nie zaszczepić się przeciwko koronawirusowi.

Nie wiadomo, czy dr DeYoung przyjął szczepionkę przeciwko koronawirusowi przed śmiercią. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zachorował, prawdopodobnie tego nie z robił. Być może swoją postawą i decyzjami sprawił, że inni także jej nie przyjęli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(450)
Lux
11 miesięcy temu
I co, jego Bóg go nie uratował? Widać zbyt mało się modlił
D. Bill
11 miesięcy temu
Zmarł nie chłop w wieku 81 lat. Nie taki stary był. Mógł pożyć jeszcze...
kri
12 miesięcy temu
Członkom Rządu, ich rodzinom i każdemu kto przyczynia się do szerzenia tej korona paranoi życzę szybkiego nowotworu i śmierci w bólach. Świadomie zniszczyliście gospodarstwa domowe, przyczyniliście się do nieuzasadnionej śmierci tysięcy ludzi. Uchwalacie przepisy i płacicie za bezkarne mordowanie ludzi (tzw. ustawa dobrego samarytanina). Tyle kłamstw, bzdur, sprzecznych z logiką informacji, decyzji, oszustw, ile było w ciągu ostatnich dziewiętnastu miesięcy nie widziałem całe życie. Na koniec jeden z wielu nagranych cytatów Premiera, odnoście przepisów które stanowi Rząd i parlamentarzyści: "to niesamowite, że ludzie są aż tak głupi że to przechodzi".
jamci
12 miesięcy temu
każdy na coś musi umrzeć ale dożyć 81 i jeszcze być na ustach świata rewelacja
siwy kruk
12 miesięcy temu
Ja tam jestem za zaprzestaniem propagandy proszczepieniowej. Kto chciał, zaszczepił się, a kto nie chciał nie. Powinni wprowadzić tylko zasadę, że jeżeli zacznie brakować sprzętu w szpitalach pierwszeństwo mają zaszczepieni. A pozostali korzystają z wody święconej i tym podobnych medykamentów zgodnie z głoszonymi poglądami.
Szczepliwy
12 miesięcy temu
Czemu nie ma artykułów o tytule: ,,zaszczepil się fizerem, zmarl po drugiej dawce,,...pytanko retoryczne ;)
Sceptyk
12 miesięcy temu
Trzeba sobie zadać jedno proste pytanie? Skoro szczepionki na Covid są takie rewelacyjne, to dlaczego ich producenci nie biorą na siebie odpowiedzialności za NOP-y, tylko każą rządom państw tworzyć fundusze do wypłacania odszkodowań. Drugie pytanie: czy grypa zniknęła od szczepionek? W Anglii gdzie było zaszczepionych ponad 70% nie zniknęła. Więc i kronawirus nie zniknie. Człowiek w wieku 81 lat to na wiele chorób może umrzeć, a nawet z powodu wieku.
neom
12 miesięcy temu
Jedna bardzo ważna kwestia.Wirusy z grupy COVID znane są w medycynie od dziesięcioleci i wywołują wiele chorób min:GREPĘ,ZAPALENIE PŁUC I OSKRZELI,PRZEZIĘBIENIE, i jeszcze kilka .więc jest możliwe że zmarł na covida bo ponieważ jest to dość szerokie i ogólne stwierdzenie.
K.K.
12 miesięcy temu
Krawczyk się zaszczepił - dwa razy Pfizerem. Umarł na Covid.
greg
12 miesięcy temu
Jasne wszyscy umierają na covid (;
fhxfjgkh
12 miesięcy temu
W tzw. niezależnych mediach mówią, że nasz rząd podpisał baaaardzo niekorzystną umowę na dostawy szczepionek - mamy kupić miliony dawek po ustalonej przez dostawców cenie (nawet jeśli będą skutki uboczne i nawet jeśli znajdą lek), a co najważniejsze, wszystkie niezużyte szczepionki mamy zwrócić i zapłacić za utylizację (nie możemy tego zrobić sami) - co też będzie sporo kosztować, nie możemy "wylać do zlewu". To dlatego będą naciskać, żeby jak najwięcej ludzi wyszczepić. Dodatkowo, na MFW Polska zadeklarowała, że zaszczepi WSZYSTKICH obywateli Polski. Już zamówionych mamy ponad 100mln dawek Phizera i Moderny (tylko przez samą UE)a przecież są jeszcze szczepionki wektorowe... Umowę podpisał Szumowski w imieniu Polski. Czemu o tym nie napiszecie?
Szczepiony
12 miesięcy temu
Jestem po 2 szczepionkach. Gdy przechodzę obok nadajników 5G to grafen nagrzewa się w moich żyłach. Nie muszę włączać lokalizacji, gdyż robią to czipy podane w szczepionce. Mimo, że mieszkam w Polsce jestem podobno sprzedany USA. Straszny mój los. Lepiej już mają ci, którzy bohatersko unikają szczepień. Nie wyrośnie im 3 oko na czole, a mi wyrosły nawet 4... i ogon.
Obserwator
12 miesięcy temu
Polacy boją się zastrzyków tak samo jak dentysty.
realista
12 miesięcy temu
Powiedzmy szczerze, że głupota ludzka nie zna granic. Mam wrażenie, że jaśnie oświecony redaktorek, chciał nam przekazać, że według niego gdyby koleś się zaszczepił to żyłby wiecznie. Redaktorku drogi, uświadom sobie, że każdy umrze. Ty też. Czy się zaszczepisz, czy nie. Czy będziesz wierzył w covida czy nie. Czy będziesz stosował dietę, czy obżerał sie hamburgerami. I tak umrzesz.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić