Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Katastrofa na Mazowszu. Śmigłowiec runął wprost do Wisły

17
Podziel się:

W powiecie nowodworskim doszło do katastrofy lotniczej. Śmigłowiec wpadł do rzeki nieopodal wsi Sadów. Na miejscu pojawiły się już służby ratunkowe.

Katastrofa na Mazowszu. Śmigłowiec runął wprost do Wisły
Śmigłowiec runął do Wisły. (PAP, Leszek Szymański)

W Wiśle, nieopodal wsi Sady, znajduje się śmigłowiec, który nagle runął wprost do wody - podaje Wirtualna Polska. Jest to już informacja potwierdzona przez KPP w Nowym Dworze. Wezwano straż pożarną i pogotowie.

- Około godziny 14 otrzymaliśmy informację o tym, że mały śmigłowiec wpadł do rzeki na wysokości miejscowości Sady - potwierdza informację oficer prasowa Komendanta Powiatowego asp. Joanna Wielocha dla portalu Wirtualna Polska.
Zobacz także: Wykolejenie pociągu w Szkocji. Wideo z miejsca zdarzenia

Wiadomo, że pasażerowie maszyny żyją. Ich stan jest jednak określany jako poważny. Ciężej ranną 25-letnią kobietę do szpitala przewieziono śmigłowcem LPR, 30-letni mężczyzna pojechał karetką.

Na miejsce skierowano policjantów z komisariatu rzecznego. Po kilku minutach policyjni wodniacy wyratowali z rzeki dwie osoby, które następnie przetransportowano do szpitali - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Na miejscu wciąż trwa akcja ratownicza. Oprócz przeszukiwania maszyny i okolic katastrofy przez nurków trwa także zabezpieczanie śmigłowca przed wyciekiem paliwa do Wisły.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
Obserwator
2 lata temu
Sprawny technicznie Robinson wpada do Wisły, a pilot i panienka niczego nie pamiętają. Cuda panie, cuda...
omg
2 lata temu
W Wiśle, nieopodal wsi Sady, znajduje się śmigłowiec, który nagle runął wprost do wody
Zoska
2 lata temu
Trzeba helikopterowi zrobić testa na wirusa.
ZdalnyRAF
2 lata temu
To było ZDALNE ladowanie🤣
Pilotka
2 lata temu
Ratusz tu kania 1 ratusz do kani jeden macie pozwolenie na podejście do londowania......fragment zapisu z czarnej skrzynki😳
Rafal
2 lata temu
Wina przeciagow w ratuszu!!!
Ann
2 lata temu
Co za bezmyślne, pozbawione uczuć i współczucia komentarze. Racjonalisto albo bardziej by do Ciebie pasowało egoisto, skoro masz Wigry to sie ciesz bo widocznie tylko i aż na to zapracowales.
Heytu
2 lata temu
Maszyny są coraz bardziej inteligentne i same decydują czy w czasie trzydziestostopniowych upałach skożystać z możliwości ochłodzenia rozgrzanych części w nurtach rzeki
pawel
2 lata temu
samobójstwo rozszerzone +++
jf.
2 lata temu
Powołać Millera, stwierdzi brzozę przeciwlotniczą.Szkoda, że nie ma czarnej skrzynki. Ścieżka dźwiękowa z filmu "Wilk i zając" była by przydatna w raporcie końcowym
qqrq
2 lata temu
mam nadzieję , że antoni już tam jest
Racjonalista
2 lata temu
To nie mój helikopter. Ja dorobiłem się tylko roweru marki "Wigry-3"
marea
2 lata temu
Ale wy niektórzy jestescie popieprzeni,tylko wysmiać, wykpić i co w tym wypadku zrobić?, chyba zyczyc tego samego nieszczęścia
ggggggg
2 lata temu
To na pewno był wybuch. Komisja Macierewicza już to wie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić