Ksiądz urządził imprezę. Szalał z młodymi pod mostem. Jest wideo

15

Ksiądz Rafał Główczyński nieustannie robi furorę na TikToku. Obecnie popularną platformę obiega nagranie, na którym duchowny, znany jako "Ksiądz z osiedla", bawi się w rytm hitu Grubsona z grupą młodych ludzi.

Ksiądz urządził imprezę. Szalał z młodymi pod mostem. Jest wideo
Ksiądz Rafał Główczyński urządził imprezę pod... mostem (TikTok)

Ksiądz Rafał Główczyński postanowił urządzić imprezę pod jednym z warszawskich mostów. Na nagraniu, które pojawiło się na profilu "Ksiądz z osiedla", widzimy, jak duchowny szaleje w rytm muzyki z telefonem i mikrofonem w ręku.

Przed księdzem znajduje się duży głośnik, z którego wybrzmiewa hit Grubsona pt. "Na szczycie". "Mimo świata, który kocha i rani nas dzień w dzień, gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się" - możemy usłyszeć.

Przytoczone słowa wyśpiewuje wraz z duchownym spora grupa młodych osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przyjechali na marsz 4 czerwca z "bastionu pisowskiego". "Wściekłość w narodzie sięgnęła zenitu"

Wszystko wskazuje na to, że kapłan zamierza częściej organizować tego typu imprezy. "Dzięki wszystkim za imprezę i późniejsze rozmowy! Niedługo kolejne" - napisał pod opublikowanym filmikiem.

Na hicie Grubsona się nie skończyło. Pod warszawskim mostem, na tle PGE Narodowego, ksiądz Rafał Główczyński... poprowadził również poloneza!

Ksiądz pod mostem prowadzi poloneza - napisał "Ksiądz z osiedla".

W opisie nawiązał do kondycji uczestników tańca. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi, ale daliśmy radę" - podkreślił nieco humorystycznie.

Kim jest "Ksiądz z osiedla"?

"Ksiądz z osiedla", czyli ks. Rafał Główczyński to obecnie jestem z najpopularniejszych duchownych w naszym kraju. Już jakiś czas temu pojawił się na TikToku, gdzie tworzy materiały skierowane do młodych osób.

Wychowałem się na warszawskim osiedlu i chciałbym pomóc młodym - pisze o sobie ks. Rafał.

Duchowny wprost nazywa siebie "prostym chłopakiem". Ksiądz stawia na przeróżne aktywności, które pozwalają na wsparcie młodych osób.

Czasami ktoś mi mówi: "Ksiądz to powinien poświęcać więcej czasu tym, którzy są w Kościele, a nie ganiać za tymi, którzy się od niego odwrócili". Oczywiście ci, którzy są, to piękni, wspaniali ludzie, ale oni SĄ. A ja czuję, że trzeba szukać również tych, którzy się oddalili, pogubili. Uważam, że trzeba do nich wychodzić, rozmawiać, być z nimi - mówił niegdyś w wywiadzie dla Alatei.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić