Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Lekarz wampir z Wrocławia. Kim był Remigiusz D.?

30
Podziel się

Remigiusz D., lekarz ze Szpitala Wojskowego przy ul. Weigla został znaleziony martwy w jednym z hoteli we Wrocławiu. Mężczyzna przedawkował narkotyki. Jak się okazuje lekarz, który miał na telefonie sadystyczne i pedofilskie nagrania, skrywa wiele tajemnic.

Lekarz wampir z Wrocławia. Kim był Remigiusz D.?
Remigiusz D. miał suczkę rasy shar pei o imieniu Tiara. (Twitter.com)
bETENGdN

Wrocławska prokuratura bada okoliczności śmierci 47-letniego Remigiusza D. lekarza ze Szpitala Wojskowego przy ul. Weigla. Podczas rutynowej pracy śledczych policjanci dokonali koszmarnego odkrycia na telefonie mężczyzny.

Lekarz miał na telefonie nagrania, na który widać m.in. sadystyczne orgie dorosłych oraz treści pedofilskie. Jedno z nagrań przedstawia Remigiusza D., który uprawia seks wraz z kolegą. Mężczyźni byli wysmarowani własną krwią, którą sobie wcześniej upuszczali. Wszystko nagrywali telefonami. Szokujące doniesienia o poczynaniach lekarza wstrząsnęły całą Polską.

bETENGdP

Kim był Remigiusz D.?

Jak się okazuje, zmarły 47-letni lekarz miał bardzo barwną przeszłość. Był już funkcjonariuszem policji, porucznikiem Wojska Polskiego, pracownikiem laboratorium kryminalistycznego i lekarzem.

Remigiusz D. w wieku 39 lat został emerytem wojskowym. Decyzją Ministerstwa Obrony Narodowej przyznano mu status Weterana. Później pracował w wielu szpitalach na terenie całego kraju m.in. w Warszawie, w szpitalach w Wałczu, Pile, Gorzowie Wielkopolskim, Wągrowcu czy Ełku. Jak donosi "Gazeta Wyborcza" był uważany za człowieka konfliktowego i czepialskiego.

bETENGdV

Słuchał muzyki klasycznej i marzył o karierze lekarza

Lekarz pochodził z Wągrowca (woj. wielkopolskie). W jednym z wywiadów zdradził, że od dziecka marzył by zostać lekarzem. Remigiusz D. ukończył studia na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Ciągnęło mnie do tego odkąd tylko skończyłem cztery latka. Ja nie badałem misiów w przedszkolu, ja robiłem im operacje. Na swoim rowerku „goniłem” pędzące do pacjentów karetki pogotowia - mówił Remigiusz D. w wywiadzie dla portalu naszemiasto.pl w październiku 2019 roku.

Jak przyznał lekarz wówczas w wywiadzie, w wolnych chwilach lubił słuchać muzyki klasycznej. Mężczyzna nie założył rodziny, ale miał wiernego przyjaciela suczkę rasy shar pei o imieniu Tiara, z którą jeździł na międzynarodowe wystawy.

bETENGdW
Zobacz także: Jak wygląda walka z koronawirusem na pierwszej linii frontu? Batrosz Fiałek odpowiada (WIDEO)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETENGeq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
Aleks
12 miesięcy temu
39 lat i emeryt -> to możliwe tylko w tak pokręconym kraju jak Polska
Jarek
12 miesięcy temu
Pytanie kim. Był Partner Robert B?
Eustachy
12 miesięcy temu
• 2007 Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych RP : VI i VII zmiana PKW EUFOR REPUBLIKA BOŚNI i HERCEGOWINY - Szef Wojskowej Służby Zdrowia Odznaczony przez Haviera Solanę - medalem Althea, za wkład we wprowadzaniu Pokoju w Bośni, jak i przez Dowódce PKW Eufor i stąd weteran
bETENGer
Rosomak
12 miesięcy temu
Komentarz nie na temat. Mało wiernych w kościołach, bo ilość wiernych uczestniczących we Mszy Świętej przepisy ograniczają. Polacy pokażmy naszą wiarę, Każdy telewizor czy radio odbierający w niedzielę Mszę Świętą niech zagłośny będzie i okno uchylić by wiadomo było ilu wiernych uczestniczy we Mszy
Ssssss
12 miesięcy temu
Polska. Czy powinienem się wstydzić tego miejsca na Ziemi?
Hipokryzja
12 miesięcy temu
A na swoim kanale YouTube pan doktor wzruszająco apeluje przed katedrą wrocławską "Boże chroń naszą Ojczyznę od upadku. Amen".
Hela
12 miesięcy temu
Nie napisali, jakiej specjalności był lekarzem.
Maxx
12 miesięcy temu
To jest skamdaliczne
Alina58
12 miesięcy temu
To lekarz z Piły,nie z Wrocławia!Skąd wy bierzecie te informacje?!
Emeryt
12 miesięcy temu
Ja też uprawiam sex z kolegą tylko wysmarowani jesteśmy fekakiami. Co w tym dziwnego?
piotr
12 miesięcy temu
NASMIEWACIE SIĘ, ZE FACET BYŁ NA EMERYTUŻE W WIEKU 39. PRZYNAJMNIEJ Z NIEJ KOŻYSTAŁ. JA JAK PUJDĘ NA EMERYTURĘ W WIEKU 65 TO BĘDĘ SIĘ CIESZYŁ OCZYWIŚCIE PIERWSZE MUSZĘ DO NIEJ DOCIĄGNĄĆ. A ON JUŻ JĄ MIAŁ.
Ktos
12 miesięcy temu
Po prostu za słaba psychika do takiego zawodu. Zbyt wiele zobaczył. Nie wytrzymał
Amon
12 miesięcy temu
Kurcze weteran z jakiej wojny .....
bETENGej
lekwet
12 miesięcy temu
39 letni weteran emeryt ,tylko nasz kraj z dykty stać na takie głupoty
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić