Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Makabra w Białymstoku. Prokurator nie ma już żadnych wątpliwości

8
Podziel się

Pod koniec zeszłych wakacji w Białymstoku doszło do prawdziwego horroru. Prokuratura nie ma już żadnych wątpliwości odnośnie tego, w jakich okolicznościach zginęła cała rodzina.

Makabra w Białymstoku. Prokurator nie ma już żadnych wątpliwości
Płonący budynek - zdj. ilustracyjne (Pixabay)

Rekonstrukcję tragicznych wydarzeń przytacza "Fakt". Okazuje się, że 47-letni Mariusz K. chwycił nóż i zabił swoje matkę, żonę i córkę. Później odkręcił gaz, a sam się powiesił.

Mała iskra doprowadziła do wybuchu, który pogrzebał ciała. Osoby znajdujące się w budynku - ofiary Mariusza K. - nie miały żadnych szans na ratunek.

Od początku pojawiały się podejrzenia, że było to tzw. rozszerzone samobójstwo. Sekcja zwłok wykazała, że kobiety miały rany zadane ostrym narzędziem. Wykazano też, że próbowały się bronić. Mężczyzna miał natomiast pętlę na szyi.

Śledztwo było prowadzone w sprawie śmierci osób i spowodowania wybuchu, który mógł zagrażać mieniu wielkich rozmiarów. Mężczyzna, który również zmarł, spowodował u swojej matki, żony i córki obrażenia, które skutkowały ich śmiercią i nie ma wątpliwości, że działał on umyślnie - mówi Łukasz Janyst z Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, cytowany przez "Fakt".

Prokuratura uznała ponadto, że mężczyzna umyślnie doprowadził do wybuchu gazu w domu.

Białystok. Wstrząsające informacje o zabójcy

Mariusz K. dwa miesiące przed tragedią został zabrany z domu. "Fakt" podaje, że do 1 września (dzień po zdarzeniu) miał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

Był oskarżany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną. Ponadto psychicznie znęcał się nad małoletnią córką i kierował groźby względem matki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Nobel
5 miesięcy temu
A śledztwo w sprawie Leppera szybko zamieciono
Faaaz
5 miesięcy temu
Pissowscy milicjanci są cwani, oczywiście na miarę własnych możliwości. Zamiast prowadzić śledztwo w sprawie trzech zabójstw i jednego samobójstwa, wymyślili nieistniejący w prawie termin "poszerzone samobójstwo" tylko po to, by za jednym machnięciem całą winę zrzucić na obwieszonego a potem po trzech m-cach zamknąć "śledztwo" i wziąć premię z kasy.
lelek elemele...
5 miesięcy temu
Ukarać niezwłocznie. Pochować na niepoświęconej ziemi, na rozstajnych drogach. Obłożyć ekskomuniką.
Doświadczony
5 miesięcy temu
To owoc Konwencji Stambulskiej. Społeczeństwo i Państwo zamiast skupić się na pojednaniu,mediacji,wysłuchaniu stron, wyrzuca mężczyznę z domu. Wielu zostaje bezdomnymi i szybko umiera a nieliczni biorą odwet. Myśle, ze jeśli facet zdecydował się na taki czyn i tez nie chciał żyć to poprostu nie nie widział wyjścia i nikt mu nie pomógł znaleść wyjścia oprócz represji. Podobnie jak ten rosyjski żołnierz 2 temu co w jednostce wojskowej zastrzelił 8 żołnierzy 6 oprawców na fali i 2 niewinnie. Powiedział i w sądzie i swojemu ojcu ze nie było innego wyjścia, poniżali go i męczyli. Nie mógł z wojska zdezerterować . Mam tez własne doświadczenia. Zostawiłem piękne własne mieszkanie i wyprowadziłem się i to szybko. Ale ja miałem inne opcje. A co by było gdyby wyrzucono mnie z mieszkania na które sam zapracowałem . Otwórzcie oczy .
ewq
5 miesięcy temu
Policja jako jedyna w tym kraju ma monopol na przemoc, a państwo odbierając obywatelom prawo do posiadania skutecznych narzędzi obrony przyczyniło się do tej tragedii.
Podlasianka
5 miesięcy temu
Tak u nas wygląda sprawiedliwość. Jest zakaz zbliżania się, ale wszyscy mają to gdzieś. Policja nie interweniuje kiedy się dzwoni. A później takie skutki
Todzio
5 miesięcy temu
co było pierwsze, wybuch gazu od iskry czy powieszenie się?
Oooooo
5 miesięcy temu
a jak tam sedzia odpowie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić