Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|
aktualizacja

Makabra w Gdańsku. Podpalił mieszkanie i patrzył jak ginie jego ukochana. "Chciała odejść"

28
Podziel się:

W Gdańsku doszło do przerażającej zbrodni. 25-letni Arkadiusz R. podpalił mieszkanie, w którym przebywała jego partnerka. Kobieta, by uciec przed płomieniami, skoczyła z okna i uderzyła głową o chodnik. 25-latek po upewnieniu się, że jego ukochana zginęła, rzucił się pod pociąg. Znajomi pary opowiadają, że Joanna R. chciała odejść od partnera.

Makabra w Gdańsku. Podpalił mieszkanie i patrzył jak ginie jego ukochana. "Chciała odejść"
Arkadiusz R. podpalił mieszkanie, w którym była jego ukochana (KM PSP Gdańsk)

Ok. godz. 5 rano w mieszkaniu na drugim piętrze kamienicy przy ul. Dekerta w Gdańsku wybuchł pożar. 25-letnia Joanna R. skoczyła z okna, by uciec przed ogniem. Zginęła, uderzając głową o chodnik. Okazuje się, że pożar wywołał jej partner, który później rzucił się pod pociąg.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo w kierunku zabójstwa 25-letniej kobiety. Pokój, w którym doszło do pożaru, był wynajęty przez mężczyznę. Z relacji świadków wynika, że w nocy z mieszkania miały dochodzić hałasy i odgłosy kłótni. Arkadiusz M. był widziany, jak przed pożarem opuścił pokój, a następnie stał przed budynkiem, w którym doszło do tragedii. Miał też obserwować reanimację Joanny. Potem odszedł. Wkrótce okazało się, że popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg – powiedziała "Faktowi" prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Joanna była z zawodu technikiem żywienia i pochodziła z Bytowa. Arkadiusza, który był informatykiem, poznała wiosną przez internet. 2 miesiące temu przeprowadziła się do Gdańska.

Asia chciała od niego odejść. 25-latek podpalił mieszkanie

Między parą miało się ostatnio nie układać. Znajomi 25-latki twierdzą, że kobieta chciała rozstać się z Arkiem. "Ona tak bardzo chciała żyć, chciała od niego odejść, w pokoju stały już spakowane walizki, nie zdążyła" – powiedzieli Faktowi.

To była cicha i spokojna dziewczyna. Taka zahukana i zdominowana przez Arka. On robił jej sceny zazdrości, obrażał ją, a ona to pokornie znosiła. Słyszałam, że z Arkiem spodziewali się dziecka, ale nie wiem, czy to prawda, bo nie byłyśmy tak blisko. Wolałam się trzymać od niego z daleka. Arek sprawiał wrażenie przyjaznego człowieka, ale bywał też agresywny i stawał się wtedy bardzo nieprzyjemny i wulgarny. Asia nie miała tu nikogo oprócz niego - powiedziała "Super Expressowi" sąsiadka pary.

Zobacz także: Grób małego dziecka sprzed 10 tysięcy lat. Przełomowe odkrycie we Włoszech

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Dlaczego
7 miesięcy temu
wirtualna toleruje wpisy różnych samant czy karimów. To sutenerstwo. Wstyd
kochał
7 miesięcy temu
ją. chorą miłością, ale kochał
Julia
7 miesięcy temu
Miłość to nie księgowość nie wszystko musi się zgadzac
pl1
7 miesięcy temu
Gdyby wszyscy na rozdrożu!? mieliby umierać to byłby znaczny ubytek populacji ludzi. Niestety ludzie to desperaci.
piSSlandia
7 miesięcy temu
Polak, katolik?! Nie może być!
Grzegorz
7 miesięcy temu
I to rozumiem. Tak trzeba.
niko
7 miesięcy temu
I po co takiego utrzymywać w więzieniu, polać benzyną podpalić jeszcze raz ale z nim środku i będzie po sprawie. Zobaczycie jak nagle zrozumie swój błąd
poznali się
7 miesięcy temu
na wiosnę i już mieszkali razem. Po co? W tym czasie powinni przechodzić kolejne etapy znajomości, umawiać się, poznawać najpierw z większego dystansu, potem bliżej. A oni w 3 kwartały zdążyli razem zamieszkać, chyba spłodzić dziecko, stwierdzić, że nie mogą być razem, po czym jedno podjęło decyzję o rozstaniu, a drugie o zabiciu obojga. Przeskoczyli etapy, które innym ludziom zajmują dziesiątki lat i nie osiągają takiego poziomu nienawiści. Oni przeżyli życie w pigułce i zakończyli je przedwcześnie. Wszystko ma swój czas i warto to brać pod uwagę. Bardzo mi ich szkoda
Starszy
7 miesięcy temu
Nie prościej było znaleźć jeszcze lepszą? Pamiętajcie, chłop nie musi być piękny, musi być fajny.
Plejboj....
7 miesięcy temu
I to jest właśnie miłość internetowa - he he, bo jej nie pasowały chłopaki z jej miejsca zamieszkania bo napewno wstydziła się ich, to jak szukała księcia to ma za swoje, każdą to czeka później czy wcześniej !!!!
Antoni M
7 miesięcy temu
Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby w taki sposób uprzykrzyć innym jazdę pociągiem.
Julia
7 miesięcy temu
Jakie to romantyczne. To się nazywa miłość do grobowej deski
Analogowy
7 miesięcy temu
Znałem paru informatyków. No powiem tak - bardzo dziwni ludzie, delikatnie mówiąc. A dosadniej mają coś z kopułą. Tacy zero jedynkowi.
Parlamencie P...
7 miesięcy temu
w związku z kryzysem bezpieczeństwa socjalno-bytowego Obywateli Polski. Żądam, aby prawnicy: radcy, adwokaci, prokuratorzy, sądy byli opłacani z Urzędu Państwa pod Kontrolą państwa, Urzędu Skarbu Państwa podlegający Odpowiedzialności Parlamentowi Polski itp.itd. Żądanie motywowane tym, że Polacy są zbyt ubodzy, tym bardziej dziś przy inflacji obecnej i blokowaniu fundusz UE... Polacy są zbyt ubodzy na opłaty sądowe np. odwoławcze z opłatą % zasądzonej kwoty będącej w procesie sprawy sądowej... ponadto Polacy są zbyt ubodzy na wysokie koszty prywatnych Kancelarii Adwokackich, tym bardziej gdy procesy i koszty trwają wiele lat... Takich problemów nie mają Zarządy Spółek Skarbu Państwa, bo koszty prawne pokrywa Państwo-My/podatnicy/obywatele/wyborcy...koszty prawne pokrywa Spółka Skarbu Państwa... Żądam, aby Prawnicy i Sądy opłacał Minister Skarbu, a My - Obywatele Polski mieli prawo do Wolnych Sądów bez ograniczenia Prawa do Sprawiedliwości z powodu Biedy- Braku środków finansowych na koncie, bo komornik np. zablokował za nie zapłacony bilet komunikacji Transportu Publicznego lub złodziej ukradł na `wnuczka` lub sms na telefonie zainstalował na koncie bankowym `0` złotych lub ktoś wziął sobie kredyt na fałszywy dowód osobisty i Biuro Informacji Kredytowej zablokowało możliwość ruchu opłat z konta na np. Opłatę Sądową w danym dniu odwołania do wyższej instancji w drodze po Sprawiedliwość... Żądam Wolnych Sądów - Bezpłatnych dla Obywateli Polski. Państwową Spółkę Skarbu - Orlen stać na to za cenę paliwa jaką Polacy płacą w koszcie vat i akcyza. Wolne Sądy opłacani przez państwo prawa Parlamentu Demokratycznej Polski. Żądam! Ja- Polak-podatnik-Wyborca!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić