o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DSM
|

Mąż chciał ją zabić. 32-latka w śpiączce, czeka na nią dwoje dzieci

64
Podziel się

Tragedia, której ogrom trudno sobie wyobrazić. 32-letnia Marika została zaatakowana nożem przez własnego męża w czasie awantury. Dźgał na oślep, potem podciął jej gardło. Mama Mariki błaga o pomoc, sama nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia i rehabilitacji córki.

Mąż chciał ją zabić. 32-latka w śpiączce, czeka na nią dwoje dzieci
Mąż Mariki podciął jej gardło. W domu czeka na nią dwoje dzieci (Facebook, Marika Dzioba)
bEqGZWcB

Dzieci straciły ojca, mama jest w śpiączce. 30 maja w czasie awantury mąż Mariki rzucił się na nią z nożem. Kilkakrotnie dźgnął żonę na oślep, dogonił uciekającą przed domem i poderżnął jej gardło. Kiedy na miejsce przyjechała karetka, serce 32-latki nie biło, ale ratownikom udało się przywrócić akcję serca.

Mąż rannej zginął zaraz po popełnieniu zbrodni, rzucił się pod pociąg. W szpitalu w Inowrocławiu serce Mariki ponownie stanęło, ale lekarze wyrwali ją ze szponów śmierci. Udało się uratować życie 32-latki, jednak doszło do poważnego niedotlenienia mózgu i kobieta zapadła w śpiączkę.

bEqGZWcD
Kiedy lekarz po kolei opisywał mi to, co się wydarzyło, płakał razem ze mną - wspomina mama 32-latki.

Po 30 dniach Marika otworzyła oczy, odłączono ją też od respiratora. Oddycha samodzielnie, co zdaniem lekarzy jest dobrym znakiem. 32-latka nie mówi, na razie nie jest też w stanie poruszyć ręką.

bEqGZWcJ
Córka ma otwarte oczy. Widzę jak płacze. Ja wiem, wierzę w to, że ona słyszy to, co do niej mówię - mówi "Super Expressowi" mama Mariki.

W domu na Marikę czekają 13-letnia córka i 5-letni syn. 32-latka potrzebuje specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Fundacja Siepomaga założyła zbiórkę na rzecz leczenia Mariki w ośrodku prowadzonym przez Fundację "Światło" w Toruniu.

Wiem, że sama nie udźwignę ogromnych kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Mariki, dlatego proszę o pomoc. Za każdy gest wsparcia z całego serca dziękuję - mówi mama Mariki.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqGZWde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(64)
psycholog
7 dni temu
Jaka biedna Marika. A czy wiadomo co ta Marika zrobiła temu facetowi, że on tak się zachował??? Przynajmniej honorowo odebrał sobie życie. A skoro tak się zachował, to należy zastanowić się, w jaki sposób ta Marika doprowadziła go do takiego stanu, że postanowił zgładzić ją??? Wszystko ma dwa końce...
RODZIC
7 dni temu
Sądy rodzinne codziennie odbierają ojców milionom dzieci i co? NIKT NIC NIE ROBI! pozdrawiam kaste z Bydgoszczy
Oli
7 dni temu
Czasem tak się napinają awantury w domach, że lepiej wyjść się przewietrzyć na godzinę.
bEqGZWdf
Adams
7 dni temu
Wychowanie bezstresowe się kłania. Pierwszy stres w dorosłym życiu i nieszczęście gotowe. Będzie jeszcze gorzej. Gdzie są ci psycholodzy którzy tak promują tą chorą ideologię nowoczesnego wychowywania dzieci i młodego pokolenia. Każdy psycholog powinien udać się jak najprędzej do psychiatry żeby zbadać swoje chore kretyńskie wizje myślowe. Wszystko się wali a katokomuna rośnie w siłę. Owieczki dalej chodzą do kościółka i udają że wszystko jest w porządku. Chory kraj pełen owieczek i pożytecznych idiotów !!!
afrykaner
7 dni temu
gdzie była wasza bozia?
Wlad
7 dni temu
Oni byli z kujawsko - pomorskiego to bastion PO ... i wszystko jasne .
Kate
7 dni temu
Tusk powinien ją wspomóc jakąś solidną kwotą ... tyle lat okradał Polskę, afery razem z synem w amber gold, wyłudzenia na vacie , on ma setki naszych milionów powinien coś sypnąć a nie chomikować wszystko dla siebie .
gniew
7 dni temu
a może tak nasz ukochany RZĄD - zamiast rozdawać pieniądze na dotacje dla nieudaczników przedsiębiorców, których trzeba ratować bo podobno COVID ich dotknął a kasa trafia do ich kieszeni a nie dla pracowników - przeznaczy te wszystkie środki dla właśnie takich osób. co to ma znaczyć , że ludzie mają sobie nazbierać pieniądze na leczenie. a dzie jest wtedy Państwo. Rozdać na nieudaczników a chorzy niech sami zbierają na leczenie, a jak im się nie uda to niech umierają
MAGNET
7 dni temu
Kujawsko-pomorskie - tak to bywa w rejonach gdzie rządzi platforma - dehumanizacja, upadek ludzkości, godności i szacunku do życia.
ADAM
7 dni temu
Współczuje tej kobiecie i z całego serca życzę jej powrotu do zdrowia, ale czegoś nie rozumiem. Czy ona nie płaciła składki zdrowotnej że teraz trzeba zbierać kasę na jej leczenie? Jeśli ktoś coś wie niech mi odpowie.
coco
7 dni temu
Kto jest stałym beneficjentem pieniędzy z funduszu pomocy ofiarom przemocy? W TVN mówili, że właściciel pewnego radia!!!!
jarek
7 dni temu
Nieźle go doprowadziła :(
Maria
7 dni temu
Ciekawe czy to prawdziwa historia, teraz ludzie naciągają na te zbiórki , nawet Lewandowski dał się naciąć na takich oszustów zbiórkowych ...
bEqGZWcX
Mati
7 dni temu
Ciekawe czym go tak wyprowadziła z równowagi ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić