Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
DSM
|

Mąż chciał ją zabić. 32-latka w śpiączce, czeka na nią dwoje dzieci

68
Podziel się

Tragedia, której ogrom trudno sobie wyobrazić. 32-letnia Marika została zaatakowana nożem przez własnego męża w czasie awantury. Dźgał na oślep, potem podciął jej gardło. Mama Mariki błaga o pomoc, sama nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia i rehabilitacji córki.

Mąż chciał ją zabić. 32-latka w śpiączce, czeka na nią dwoje dzieci
Mąż Mariki podciął jej gardło. W domu czeka na nią dwoje dzieci (Facebook, Marika Dzioba)
bETpZdoB

Dzieci straciły ojca, mama jest w śpiączce. 30 maja w czasie awantury mąż Mariki rzucił się na nią z nożem. Kilkakrotnie dźgnął żonę na oślep, dogonił uciekającą przed domem i poderżnął jej gardło. Kiedy na miejsce przyjechała karetka, serce 32-latki nie biło, ale ratownikom udało się przywrócić akcję serca.

Mąż rannej zginął zaraz po popełnieniu zbrodni, rzucił się pod pociąg. W szpitalu w Inowrocławiu serce Mariki ponownie stanęło, ale lekarze wyrwali ją ze szponów śmierci. Udało się uratować życie 32-latki, jednak doszło do poważnego niedotlenienia mózgu i kobieta zapadła w śpiączkę.

bETpZdoD
Kiedy lekarz po kolei opisywał mi to, co się wydarzyło, płakał razem ze mną - wspomina mama 32-latki.

Po 30 dniach Marika otworzyła oczy, odłączono ją też od respiratora. Oddycha samodzielnie, co zdaniem lekarzy jest dobrym znakiem. 32-latka nie mówi, na razie nie jest też w stanie poruszyć ręką.

bETpZdoJ
Córka ma otwarte oczy. Widzę jak płacze. Ja wiem, wierzę w to, że ona słyszy to, co do niej mówię - mówi "Super Expressowi" mama Mariki.

W domu na Marikę czekają 13-letnia córka i 5-letni syn. 32-latka potrzebuje specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Fundacja Siepomaga założyła zbiórkę na rzecz leczenia Mariki w ośrodku prowadzonym przez Fundację "Światło" w Toruniu.

Wiem, że sama nie udźwignę ogromnych kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Mariki, dlatego proszę o pomoc. Za każdy gest wsparcia z całego serca dziękuję - mówi mama Mariki.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETpZdpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
Prawda
1 tyg. temu
Nikt nie jestem Panem nikogo. Morał jest jeden facet był świrem i psychopatą. Każdy normalny człowiek potrafi panować nad gniewem. Szkoda tylko że nie odpowie za to co zrobił.
Lis
3 miesiące temu
Bez Boga ani do proga. Jak zakładać rodziny żeby nie krzywdziły siebie ani innych.
Lis
3 miesiące temu
Niech ta rodzina się modli i prosi ludzi o modlitwę. Wierzę w cuda
bETpZdpf
Lis
3 miesiące temu
Bez Boga ani do proga, modlić się wychowywać dzieci jak zakładać rodziny żeby nie krzywdziły siebie ani innych.
konrad8435
3 miesiące temu
przeżyć podcięte gardło ?? to tak można ???? ale fajnie
psycholog
4 miesiące temu
Jaka biedna Marika. A czy wiadomo co ta Marika zrobiła temu facetowi, że on tak się zachował??? Przynajmniej honorowo odebrał sobie życie. A skoro tak się zachował, to należy zastanowić się, w jaki sposób ta Marika doprowadziła go do takiego stanu, że postanowił zgładzić ją??? Wszystko ma dwa końce...
RODZIC
4 miesiące temu
Sądy rodzinne codziennie odbierają ojców milionom dzieci i co? NIKT NIC NIE ROBI! pozdrawiam kaste z Bydgoszczy
Oli
4 miesiące temu
Czasem tak się napinają awantury w domach, że lepiej wyjść się przewietrzyć na godzinę.
Adams
4 miesiące temu
Wychowanie bezstresowe się kłania. Pierwszy stres w dorosłym życiu i nieszczęście gotowe. Będzie jeszcze gorzej. Gdzie są ci psycholodzy którzy tak promują tą chorą ideologię nowoczesnego wychowywania dzieci i młodego pokolenia. Każdy psycholog powinien udać się jak najprędzej do psychiatry żeby zbadać swoje chore kretyńskie wizje myślowe. Wszystko się wali a katokomuna rośnie w siłę. Owieczki dalej chodzą do kościółka i udają że wszystko jest w porządku. Chory kraj pełen owieczek i pożytecznych idiotów !!!
afrykaner
4 miesiące temu
gdzie była wasza bozia?
Wlad
4 miesiące temu
Oni byli z kujawsko - pomorskiego to bastion PO ... i wszystko jasne .
Kate
4 miesiące temu
Tusk powinien ją wspomóc jakąś solidną kwotą ... tyle lat okradał Polskę, afery razem z synem w amber gold, wyłudzenia na vacie , on ma setki naszych milionów powinien coś sypnąć a nie chomikować wszystko dla siebie .
gniew
4 miesiące temu
a może tak nasz ukochany RZĄD - zamiast rozdawać pieniądze na dotacje dla nieudaczników przedsiębiorców, których trzeba ratować bo podobno COVID ich dotknął a kasa trafia do ich kieszeni a nie dla pracowników - przeznaczy te wszystkie środki dla właśnie takich osób. co to ma znaczyć , że ludzie mają sobie nazbierać pieniądze na leczenie. a dzie jest wtedy Państwo. Rozdać na nieudaczników a chorzy niech sami zbierają na leczenie, a jak im się nie uda to niech umierają
bETpZdoX
MAGNET
4 miesiące temu
Kujawsko-pomorskie - tak to bywa w rejonach gdzie rządzi platforma - dehumanizacja, upadek ludzkości, godności i szacunku do życia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić