Miał tylko dostarczyć jedzenie. Przeżył prawdziwy horror

56

Został pozbawiony wolności, był szczuty psem i straszony przedmiotem przypominającym broń — tak zakończyła się dostawa jedzenia dla 19-latka z Ropczyc (woj. podkarpackie). Na szczęście po około godzinie młody mężczyzna został wypuszczony. Policja zatrzymała dwóch sprawców. Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

Miał tylko dostarczyć jedzenie. Przeżył prawdziwy horror
Dostarczając jedzenie, został uwięziony w garażu (Policja Podkarpacka)

Do szokującego zdarzenia doszło w środę w godzinach wieczornych. Młody mężczyzna miał dostarczyć jedzenie na prywatną posesję w Ropczycach (woj. podkarpackie). Około godziny 21 przyjechał na miejsce, ale mężczyźni poprosili, aby przywiózł zamówienie do garażu, tłumacząc się złą pogodą.

Zamknęli dostawcę jedzenia w garażu, zaczęli grozić

Tam mężczyźni zaczęli grozić 19-letniemu dostawcy. Zamknęli również drzwi na klucz i uniemożliwili mu wyjście z budynku. Młody mężczyzna był szczuty psem i straszony przedmiotem przypominającym broń. Po około godzinie mężczyzna został wypuszczony z budynku.

Na szczęście chłopakowi nie stało się nic poważnego. Od razu po wyjściu zadzwonił na policję i opowiedział o zdarzeniu. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Ropczycach, sprawcy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Ropczyc w wieku 37 i 42 lat.

Sprawcom grozi do 5 lat więzienia

Usłyszeli już zarzuty pozbawienia wolności, a także gróźb karalnych. Sąd Rejonowy w Ropczycach zastosował wobec sprawców areszt tymczasowy na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat więzienia.

Zobacz także: Poszukiwana 4-latka z Australii odnaleziona. Policja zatrzymała podejrzanego o uprowadzenie
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić