Mieszkańcy bloku spojrzeli przez judasza. Zdziwili się, co mężczyzna ma pod nosem

8

Nieznany mężczyzna kręcił się wieczorem 6 grudnia na jednym z pięter w bloku na warszawskich Bielanach. Mieszkańcy byli zaniepokojeni, gdyż mężczyzna był rozebrany do pasa. Wezwano patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze ujawnili przy nieproszonym gościu narkotyki.

Mieszkańcy bloku spojrzeli przez judasza. Zdziwili się, co mężczyzna ma pod nosem
Funkcjonariusze ujawnili przy nieproszonym gościu narkotyki. (SM Warszwa)

W środę 6 grudnia po godzinie 22:00 strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o obcym mężczyźnie, który kręcił się po klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Klaudyny.

Funkcjonariusze skontrolowali budynek i na 11. piętrze zauważyli rozebranego do pasa mężczyznę w średnim wieku. Strażników zastanowiło, że ma on pod nosem ślady białego proszku.

Wokół mężczyzny znajdowały się niedopałki papierosów oraz szklana fifka. Podejrzewając, że nieproszony gość może mieć przy sobie narkotyki, funkcjonariusze poprosili, by opróżnił kieszenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowożeńcy w schronie pod ostrzałem. Niezwykłe nagranie z Izraela
Wśród wyjętych przedmiotów była foliowa torebka z brunatno-zielonym suszem roślinnym. Strażnicy zabezpieczyli ją, a na ręce mężczyzny założono kajdanki oraz wezwano patrol policji - relacjonuje warszawska straż miejska.

42-latek został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie przebadano zawartość torebki testem narkotykowym. Badanie wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany.

Strażnicy przypominają, że podobnych sytuacji można uniknąć, nie wpuszczając do bloków nieznanych osób i dokładnie domykając drzwi wejściowe do klatek. W przypadku zauważenia nieproszonych, podejrzanie zachowujących się gości należy dzwonić pod alarmowy numer straży miejskiej 986.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić