Nie podobało mu się, że rowerek stoi na korytarzu. Wstrząsające, co zrobił

17

Koszmarne sceny na warszawskim Mokotowie. Czterolatek poparzył sobie rączki, bo 39-letni sąsiad postanowił oblać kwasem jego rowerek. Dlaczego dopuścił się takiego czynu?

Nie podobało mu się, że rowerek stoi na korytarzu. Wstrząsające, co zrobił
Rowery (Pixabay)

"Fakt" donosi, że mężczyzna oblał kwasem rowerek dziecka, bo nie podobało mu się to, że stoi na korytarzu budynku.

Kontakt z kwasem sprawił, że chłopczyk doznał poparzeń. Dziecko wtarło żrącą substancję w oczy, ale na szczęście nie utraciło wzroku. Oczywiście konieczna była interwencja medyczna. Gdy matka wróciła z synkiem ze szpitala, usłyszała szokujące groźby.

Sąsiad groził, że "utnie głowę jej dziecku, zabije ją, połamie jej nogi i ręce, i poderżnie jej gardło, jak będzie ciemno".

Mężczyzna został aresztowany, podobnie jak jego 42-letnia partnerka. Podczas kontaktu z policjantami kobieta wpadła w furię. Wyzywała funkcjonariuszy, szarpała ich za mundury, a później porysowała zegarkiem radiowóz.

Kobieta usłyszała zarzuty znieważenia policjantów, naruszenia ich nietykalności oraz umyślnego uszkodzenia mienia. Przyznała się do przestępstw, po czym wróciła do domu. W najbliższym czasie będzie musiała stanąć przed sądem, który może ją skazać nawet na 5 lat więzienia - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji cytowany przez "Fakt".

Warszawa. Co grozi agresywnemu sąsiadowi?

Porywczy partner 42-latki może trafić do więzienia nawet na kilka lat. "Mężczyzna usłyszał zarzuty stosowania gróźb karanych oraz narażenia 4-latka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokurator postanowił objąć go policyjnym dozorem, zakazując zbliżania się do pokrzywdzonej" — dodał policjant.

Gdy mężczyzna wyszedł na wolność, niemal natychmiast złamał zakazy. Stanął przed drzwiami pokrzywdzonej i wykrzyczał... że teraz na pewno ją zabije! Nieco później znów znalazł się w areszcie. Został pozbawiony wolności na 3 miesiące do czasu rozprawy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić