aktualizacja 

Nie wiedziała, że jest nagrywana. Wstrząsające

87

Na jednej z polskich dróg doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Kierująca oplem uderzyła w inny samochód, który był w trakcie manewru wyprzedzenia. Następnie kobieta uciekła. Zdarzenie nagrała kamera.

Nie wiedziała, że jest nagrywana. Wstrząsające
Kierowca bezskutecznie starał się uciec (YouTube, STOP CHAM)

Kanał "STOP CHAM" po raz kolejny wszedł w posiadanie obciążającego materiału dowodowego. Na YouTube opublikowano nagranie z rejestratora jazdy, na którym widać bardzo niebezpieczną sytuację. Wideo zostało przesłane przez syna pokrzywdzonej, który nie krył oburzenia.

Nagrywająca rozpoczęła manewr wyprzedzania i nie została zauważona przez wyprzedzaną osobę. Kierująca oplem nagle włączyła kierunkowskaz i uderzyła w bok auta prowadzonego przez autorkę nagrania. Pojazd o mały włos nie wypadł z drogi. Na szczęście pokrzywdzonej udało się opanować samochód. Zdecydowanie gorzej zachowała się sprawczyni zamieszania, która przyspieszyła i uciekła.

Pokrzywdzona postanowiła ruszyć w pościg za sprawczynią wypadku. Po kilkudziesięciosekundowym pościgu opel zjechał w boczną ulicę i zatrzymał się. Okazało się, że winowajczyni zaparkowała po prostu pod swoim domem. Podczas konfrontacji z autorką nagrania przyznała, że jest świeżo po zrobieniu prawa jazdy. Kobiety zrezygnowały z wezwania policji, co nie spodobało się synowi pokrzywdzonej, który przesłał nagranie do "STOP CHAM".

Zobacz także: Obejrzyj także: Jolanta Kwaśniewska wejdzie do polityki?
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić