Świadkowi puściły nerwy. Horror pod Lidlem nieopodal Poznania

634

Do bulwersującego zdarzenia doszło w rejonie Lidla, na wiadukcie łączącym Luboń i Dębiec w woj. wielkopolskim. Kierowca audi miał umyślnie przejechać rodzinę kaczek na drodze. "Specjalnie dodałeś gazu" - relacjonuje świadek zdarzenia.

Świadkowi puściły nerwy. Horror pod Lidlem nieopodal Poznania
Zdjęcie ilustracyjne. (Straż Miejska Miasta Poznania) (Facebook)

O sprawie informuje pani Agnieszka na facebookowej grupie "Gdzie jest wypadek w Poznaniu?". Na wiadukcie łączącym Luboń i Dębiec (woj. wielkopolskie) mężczyzna kierujący audi przejechał małe kaczuszki i ich matkę, które właśnie przechodziły przez ulicę. Pani Agnieszka, która była świadkiem zdarzenia informuje, że mężczyzna specjalnie dodał gazu. Trzy kaczuszki zginęły na miejscu.  

Kierowco (gnoju) z Audi A4 B8 białe obniżone na czarnych felgach, który przejechałeś specjalnie kaczuszki i ich mamę koło Lidla na wiadukcie Luboń Dębiec, która przechodziła przez ulicę, zabiłeś 3 kaczuszki, specjalnie dodałeś gazu. Tak ciężko było się zatrzymać i przepuścić je na drugą stronę. Powiedz, co szkodziło się zatrzymać i je przepuścić? - napisała oburzona pani Agnieszka.

Z postu wynika, że dwie kaczuszki przeżyły, a ich mamy nie udało się złapać. "Pewnie gdzieś uciekła ze strachu i kona w męczarniach" - napisała pani Agnieszka.

Pod postem pani Agnieszki pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy. Większość z nich nie nadaje się jednak do publikacji. Internauci sugerują, by sprawę zgłosić na policję, gdyż na skrzyżowaniu, gdzie doszło do zdarzenia są zamontowane kamery i będzie można namierzyć sprawcę. Dwie kaczuszki, które ocalały trafiły do ptasiego azylu.

Zobacz także: Kierowca SUV-a rozjechał kaczki w Warszawie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić