Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Odkrycie za ścianą piwnicy żłobka w Kolorado. Właścicielka skazana

7
Podziel się

Właścicielka żłobka, która ukryła w piwnicy 26 dzieci została uznana za winną znęcania się nad podopiecznymi. Sąd nie miał litości. "Dzieci będą potrzebowały wieloletniego wsparcia psychologicznego".

Odkrycie za ścianą piwnicy żłobka w Kolorado. Właścicielka skazana
Carla Faith, właścicielka żłobka zgotowała dzieciom piekło. (Amerykańska policja)
bETOrHKJ

Independent donosi, że kobieta została skazana za 26 zarzutów związanych z wykorzystywaniem dzieci, przestępstwa polegające na próbie wpłynięcia na urzędnika państwowego oraz za wykroczenia związane z prowadzeniem placówki opieki nad dziećmi bez licencji. Jeden z pracowników żłobka również został skazany za 26 postawionych zarzutów dot. znęcania się nad dziećmi. Sprawę opisaliśmy tutaj: Właścicielka żłobka aresztowana. 26 dzieci za fałszywą ścianą w piwnicy

Carla Faith i jedna z jej pracownic, Christina Swauger w więzieniu mogą spędzić nawet kilka lat. Oskarżenia o znęcanie się nad dzieckiem, mogą oznaczać od trzech do dwunastu miesięcy pobytu w zakładzie karnym. Próba wpłynięcia na urzędnika państwowego wiąże się z karą od dwóch do sześciu lat. Ława przysięgłych hrabstwa El Paso wydała werdykt po naradzie trwającej mniej niż cztery godziny. 21 października kobiety dowiedzą się, jaka kara je ostatecznie czeka.

bETOrHKL

Policja odwiedziła Mountain Play Place w Kolorado w 2019 roku. Pojawiły się doniesienia, że w żłobku może znajdować się więcej podopiecznych, niż jest to dozwolone. Właścicielka placówki zapewniała, że wszystko jest tak, jak powinno, jednak z zeznań funkcjonariusza wynika, że przy kolejnej interwencji usłyszał płacz dziecka i dziecięcą muzykę z piwnicy. Inny zauważył "dodatkową ścianę" i dziwne ślady szpachli sugerujące, że nie stała tam od zawsze.

W piwnicy znaleziono 26 przetrzymywanych potajemnie dzieci poniżej 3 lat. Opiekę sprawowało nad nimi dwóch opiekunów, jednak mimo tego dzieci miały być brudne, spocone, spragnione, nie zmieniano im też pieluch.

bETOrHKR
Zobacz także: Apel Afgańczyków mieszkających w Polsce. "Uratujcie nasze rodziny"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETOrHLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
cuda panie
3 miesiące temu
w polsce idziesz na inna parafie.....cuda na wisla
Jot
3 miesiące temu
Co za kretyński artykuł. Naprawdę nikt tego nie czyta przed publikacją.
słonecznik
3 miesiące temu
ale to jest napisane ,,artykuł ,, a raczej news wiadomość.Jakby piszący był nietrzeźwy.Ale pewnie chodziło o to by z jednego zrobic 2 czyli wydłużyć całość .
bETOrHLn
Adam Podolski
3 miesiące temu
Kiedy u nas zdjęcie, imię i nazwisko? Która partia jest za podawaniem personaliów bandytów.
Olafff
3 miesiące temu
"Oskarżenia o znęcanie się nad dzieckiem, mogą oznaczać od trzech do dwunastu miesięcy pobytu w zakładzie karnym. Próba wpłynięcia na urzędnika państwowego wiąże się z karą od dwóch do sześciu lat"....??? Z tego wynika że gorszym przewinnieniem jest nieuczciwe traktowanie pracy urzędnika niż znęcanie się nad dziećmi????
PISKUP
3 miesiące temu
A W POLSCE SIOSTRA ZAKONNA BERNADETTA Z ZABRZA DALEJ SIE UKRYWA W ZAKONIE I NIEBEDZIE ODBYWAC KARY ZA SWOJE ZBRODNIE
ewq
3 miesiące temu
za każdy z zarzutów grozi im tyle, przy 26 zarzutach to mogą kilkanaście lat dostać bo to USA, a nie Polska, że za zabicie samochodem 1 osoby grozi tyle co za wybicie całej 5 osobowej rodziny ... chore przepisy w Polsce są niestety
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić