Pijany wandal pośmiewiskiem w sieci. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

7

Pijany gnieźnianin myślał zapewne, że będzie "zabawny", dewastując witrynę przed jedną z kawiarni w centrum miasta. Miał rację, ale w negatywnym tego słowa znaczeniu. Mężczyzna stał się pośmiewiskiem w sieci, gdy policja opublikowała nagranie z jego "wybryku". Teraz czekają go kłopoty.

Pijany wandal pośmiewiskiem w sieci. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki
Waldal jest poszukiwany przez policję (Facebook)

Popularna kawiarnia Mocca zlokalizowana przy deptaku w Gnieźnie ma ostatnio pecha. Już dwukrotnie w krótkich odstępach czasu ktoś zdemolował należący do lokalu sprzęt. Wygląda to tak, jakby ktoś uwziął się na funkcjonującą od kilkudziesięciu lat kafejkę.

Przed miesiącem nieznany sprawca zniszczył wózek na lody z markizą, który z powodu swoich dużych rozmiarów jest zostawiany na noc przed lokalem. Niestety, wandala nie udało się złapać. Niedawno sytuacja się powtórzyła.

Pijacki wybryk w Gnieźnie

14 czerwca kompletnie pijany chuligan uznał najwyraźniej, że witryna z jakiegoś powodu mu przeszkadza. Zataczający się mężczyzna najpierw odjechał wózkiem dwie ulice dalej, następnie go zdemolował i porzucił.

Tym razem sprawca się nie wywinie. Całą akcję nagrał mieszkaniec pobliskiego bloku, a wideo udostępnił w sieci oraz dostarczył policji. Na nagraniu dobrze widać postać wandala, służby już rozpoczęły jego poszukiwania.

Złodziej z pewnością już pożałował swojego pijackiego wybryku. Czekają go nie tylko konsekwencje karne - mężczyzna stał się już anty-gwiazdą w mediach społecznościowych. Internauci zrywają boki, obserwując na filmie jego bezmyślne zachowanie.

"Co za dzban", "Ale ma z deklem", "I mamy dwóch debili roku" - brzmią komentarze pod wideo udostępnionym na Facebooku.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat widzianego na poniższym wideo mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Rozbił samochód na latarni. Pokaz głupoty amerykańskiego kierowcy
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić