Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Pogrzeb Pauliny pełen łez. Ksiądz prosi o modlitwę za mordercę

69
Podziel się

O tej sprawie mówiła cała Polska. Kilka dni temu 25-letnia Paulina A. została brutalnie zamordowana przez narzeczonego na oczach swoich dzieci. W sobotę odbył się jej pogrzeb.

Pogrzeb Pauliny pełen łez. Ksiądz prosi o modlitwę za mordercę
Pogrzeb Pauliny pełen łez. To było okrutne zabójstwo (Facebook)
bEUgdYHV

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w niedzielę w Gdańsku. Robert G. w bestialski sposób zamordował swoją narzeczoną Paulinę A. Napastnik został zatrzymany przez policję zaraz po dokonaniu zbrodni. Ciało zamordowanej miało liczne rany kłute i cięte zadane nożem.

Prokurator powiedział, że służby zabezpieczyły dowody i ślady biologiczne do ewentualnych badań, a także przedmioty stanowiące dowód przestępstwa. Napastnik był najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających lub alkoholu.

bEUgdYHX

W sobotę odbył się pogrzeb zamordowanej kobiety. Msza żałobna odprawiona została o godz. 12:00 w kościele św. Floriana w Kolbudach. Ciało Pauliny zostało złożone w grobie na cmentarzu w Pręgowie.

Jak relacjonował "Super Express", kościół bardzo szybko się wypełnił, a wielu ludzi stało na zewnątrz. W trakcie mszy ksiądz poprosił wszystkich, aby modlić się o człowieka, który dokonał zbrodni, aby w jego sercu pojawiła się skrucha.

Tragedia dla dzieci

Świadkiem dramatycznych wydarzeń były dzieci Pauliny: trzyletni Maks i niespełna roczna Marcysia. O ile dziewczynka z pewnością nie zapamięta wydarzeń z feralnego dnia, to dla Maksa śmierć matki będzie dużym ciężarem emocjonalnym. Chłopiec będzie musiał przejść kilka sesji terapeutycznych.

bEUgdYId

Zaraz po tragedii dzieci zostały skierowane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Później jednak zamieszkały w Kolbudach u swojej babci - 48-letniej pani Joanny, matki Pauliny.

Zobacz także: Czy witamina D pomaga w walce z koronawirusem? Ekspert nie ma wątpliwości
bEUgdYIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
Pulsar
3 miesiące temu
Jednym z powodów, dla którego oddaje głos na Konfederację, to duża nadzieja na to, że taki skurwiel za Konfederacji otrzymał by adekwatną karę do popełnionego czynu.
Fan Korwina
3 miesiące temu
Tak jak mówi Korwin-Mikke wpierw powiesić a później wybaczyć.
Maras
3 miesiące temu
Tak jak w USA każdy stan decyduje o karze śmierci tak w Europie każdy kraj powinien o tym decydować. Rada Europy i Unia nie powinny w to ingerować. Teraz za wyżywienie, utrzymanie i leczenie mordercy będa płacili wszyscy. To chore ! ! !
bEUgdYIz
Jack
3 miesiące temu
Czemu go tak samo nie zakatuja powinien być przywiazanyy w lesie do drzewa i krótko gotować mu piekło całe życie dawać mu jeść zeby zyl ale każdego dnia katować go juz do końca jego dni
RichardD
3 miesiące temu
Jeżeli ta modlitwa sprawi, że odrosną jej oczy i wszystkie rany kłute się zagoją to warto się pomodlić. Jeżeli nie to tylko strata czasu i okazanie szacunku mordercy.
GOD does not ...
3 miesiące temu
modlitwa za mordercę?! Ten księżulek już do reszty stracił kontakt z rzeczywistością. Łatwo powiedzieć, tylko czy księżulek jest świadom, że zmarła oberwała kilkadziesiąt razy nożem, miała wydłubane oczy i jeszcze żyła. Zarżnął ją jak prosię. A ten jeszcze prosi o modlitwę. W takiej sytuacji piekło byłoby wyśmienitym rozwiązaniem dla tego skurwiela, ale niestety piekło nie istnieje, więc musimy zgotować piekło mordercy. Za zmasakrowanie matki na oczach jej dzieci, które nie zapomną tego widoku do końca życia.
Pytam
3 miesiące temu
Jak wielu katolików, chrześcijan jest tutaj w tych potępiających, będących za karą śmierci, oko za oko, ziejących nienawiścią komentarzach?...?
Giertyh
3 miesiące temu
Coś w tym Gdańsku dziwnego się dzieje , jestem chociaż przychodnia zdrowia psychicznego?
Don chiHot
3 miesiące temu
A tak bardziej konkretnie o co mam sie dla niego modlic ? Chyba tylko o to by dosiegla go sprawiedliwosc.
SZOK
3 miesiące temu
To tak jakby modlić się za Hitlera i Stalina ! Niektórych to całkiem pogięło
gość
3 miesiące temu
Modlić się za mordercę, a Wy się dziwicie, że oni chronią pedofilów. KK w Polsce to przestępcza organizacja popierająca wszystko co najgorsze, miłości tam nie uświadczysz.
ami
3 miesiące temu
chory kraj chore zasady życia i bycia
filcowy łeb
3 miesiące temu
a smiercionkę przyjęła?....nie oszukacie nas.......my wiemy!!!
bEUgdYIr
Wstyd
3 miesiące temu
Co za portal???????? Wszędzie ogłoszenia seks. Dno dna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić