Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Policjant zapomniał przepisów. Zabawna scena na drodze

18
Podziel się:

Kanał "STOP CHAM" po raz kolejny udostępnił nagranie, które zelektryzowało internautów. Tym razem sprawa dotyczy... policji, która zapomniała o przepisach drogowych. Zobaczcie sami.

Policjant zapomniał przepisów. Zabawna scena na drodze
Policjant zapomniał przepisów. Zabawna scena na drodze (YouTube)

Pod koniec czerwca doszło do zabawnej sytuacji, w której policjanci zapomnieli o przepisach ruchu drogowego. Funkcjonariusze byli wręcz zaskoczeni tym faktem, dlatego doszło do wymiany zdań pomiędzy nimi, a drugim kierowcą.

Poszło o pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym. - Kto tu ma pierwszeństwo? To skrzyżowanie równorzędnych. Kto tu ma pierwszeństwo? - rzucił rozgoryczony kierowca w kierunku policjantów. - To skrzyżowanie równorzędnych? Dobrze, jedzie pan dalej - odpowiedział zmieszany funkcjonariusz.

Po kilkunastu sekundach policjant dogonił kierowcę i przeprosił go za swoje zachowanie. - Po co te nerwy? - zapytał funkcjonariusz. - Wszystkiego dobrego - odpowiedział kierowca.

Wideo zostało udostępnione na popularnym kanale "STOP CHAM" w serwisie YouTube i szybko zyskało popularność. W zaledwie godzinę po publikacji obejrzało go blisko 20 tysięcy osób.

Internauci są podzieleni ws. policji

Film wywołał lawinę komentarzy. Niektórzy użytkownicy cieszą się z zachowania policjanta, który był w stanie przeprosić za swój błąd. "Miło jest w końcu zobaczyć policję, która potrafi przyznać się do błędu" - napisał Michał.

Spoko obie strony zachowały się tak jak powinni zachowywać się ludzie. Szkoda że tylko takich filmików jest jak na lekarstwo... - czytamy w innym komentarzu.

Nie wszyscy jednak tak entuzjastycznie podeszli do zachowania policji. Jeden z użytkowników podkreśla, że gdyby odwrócić role, sprawa nie zakończyłaby się zwykłym "przepraszam".

A teraz zamiana ról i etap przepraszania Wtedy wiadomo jak to się kończy, mandacik - napisał Kacper Wiśniewski. - Jak wymuszę pierwszeństwo na radiowozie, przy okazji trąbiąc na niego, to przed przyjęciem zaje*** wysokiego mandatu powiem panom policjantom "Po co te nerwy" - dodał kolejny internauta.
Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
obserwator
miesiąc temu
Ewidentna próba wyłudzenia mandatu. Policjanci mają ostatnio mocno zawyżone "normy" mandatowe, kierowcy jeżdżą coraz ostrożniej więc patrole zaczynają kombinować jak tu kogoś wrobić - a nuż się uda, szofer się przestraszy i da sobie wypisać mandat. Choćby jeden, choćby malutki, ale by był. `
Polak
miesiąc temu
Pewnie jak by się nie odezwał, to by mu chcieli mandat wlepić. Bo to już nie raz tak nabijają na mandaciki.
klik
miesiąc temu
Sytuacja jak co dzień,dla każdego co jeździ,a to ze Policjant,no cóż jak po chwili słychać,każdy może się zamyślić.
siko
miesiąc temu
Policja w Polsce to śmiech i kpiny .
aaa
miesiąc temu
W odwrotnej sytuacji gwarantowany mandat.
Idiokracja
miesiąc temu
Zrobią jakieś absurdalne rozwiązania i się dziwią? Po co te ograniczenia i równorzędne jak można zrobić normalnie, płasko?
Kostucha
miesiąc temu
Powinno nastąpić samoukaranie się policjanta!
Swojak
miesiąc temu
Cóż dodać palom wydaje się, że som pany życia na skrzyżowaniach, a tu wystarczyło przepuścić kierowcę, a nie ryc się jak świnia nawet sygnałów nie mieli włączone ( informacja dla niebieskich eo - eo)
BeataSzydło
miesiąc temu
Bzdury.Przecież jak jadę na wprost to mam pierwszeństwo.
tomo
miesiąc temu
W zeszły wtorek miałem podobną sytuacje na swoim osiedlu, na całości jest strefa zamieszkania a w związku z tym wszystkie skrzyżowania równorzędne. Policja miała mnie po prawęj więc jadę, poicjantka za kierownicą wpadła w szał, coś się darła i z nerwów nie mogła drzwi w radiowozie otworzyć ale jej kolega trochę bardziej kumaty odciągał ją za rękaw odemnie i jej tłumaczył przepisy. Ja tylko ogłem z rozdziawioną ze zdziwienia gębą siedzieć i słuchać ich kłutni.
Tom
miesiąc temu
Zdarza się zły dzień, trudny dzień zamyslenie itp. kto go nie ma - kultura była...
Tom
miesiąc temu
Zdarza się zły dzień, trudny dzień zamyslenie itp. kto go nie ma - kultura była...
Ares
miesiąc temu
Zapominał przepisów? Obejrzyjcie na yt audyt obywatelski oni (policjanci) w ogóle ich nie znają.
Gryzlak
miesiąc temu
Każdemu może się zdarzyć Policjant się zagapił Sprawa skończyła się bez chamstwa i wyzwisk
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić