aktualizacja 

Policjant zapomniał przepisów. Zabawna scena na drodze

22

Kanał "STOP CHAM" po raz kolejny udostępnił nagranie, które zelektryzowało internautów. Tym razem sprawa dotyczy... policji, która zapomniała o przepisach drogowych. Zobaczcie sami.

Policjant zapomniał przepisów. Zabawna scena na drodze
Policjant zapomniał przepisów. Zabawna scena na drodze (YouTube)

Pod koniec czerwca doszło do zabawnej sytuacji, w której policjanci zapomnieli o przepisach ruchu drogowego. Funkcjonariusze byli wręcz zaskoczeni tym faktem, dlatego doszło do wymiany zdań pomiędzy nimi, a drugim kierowcą.

Poszło o pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym. - Kto tu ma pierwszeństwo? To skrzyżowanie równorzędnych. Kto tu ma pierwszeństwo? - rzucił rozgoryczony kierowca w kierunku policjantów. - To skrzyżowanie równorzędnych? Dobrze, jedzie pan dalej - odpowiedział zmieszany funkcjonariusz.

Po kilkunastu sekundach policjant dogonił kierowcę i przeprosił go za swoje zachowanie. - Po co te nerwy? - zapytał funkcjonariusz. - Wszystkiego dobrego - odpowiedział kierowca.

Wideo zostało udostępnione na popularnym kanale "STOP CHAM" w serwisie YouTube i szybko zyskało popularność. W zaledwie godzinę po publikacji obejrzało go blisko 20 tysięcy osób.

Internauci są podzieleni ws. policji

Film wywołał lawinę komentarzy. Niektórzy użytkownicy cieszą się z zachowania policjanta, który był w stanie przeprosić za swój błąd. "Miło jest w końcu zobaczyć policję, która potrafi przyznać się do błędu" - napisał Michał.

Spoko obie strony zachowały się tak jak powinni zachowywać się ludzie. Szkoda że tylko takich filmików jest jak na lekarstwo... - czytamy w innym komentarzu.

Nie wszyscy jednak tak entuzjastycznie podeszli do zachowania policji. Jeden z użytkowników podkreśla, że gdyby odwrócić role, sprawa nie zakończyłaby się zwykłym "przepraszam".

A teraz zamiana ról i etap przepraszania Wtedy wiadomo jak to się kończy, mandacik - napisał Kacper Wiśniewski. - Jak wymuszę pierwszeństwo na radiowozie, przy okazji trąbiąc na niego, to przed przyjęciem zaje*** wysokiego mandatu powiem panom policjantom "Po co te nerwy" - dodał kolejny internauta.
Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić