aktualizacja 

Posłowie Konfederacji zobaczyli, kto jest w windzie. "Nie jedziemy"

813

Posłowie Konfederacji znani są z niecodziennych metod pracy. Tym razem w Sejmie doszło do nietypowego spotkania w windzie, z udziałem Czesława Hoca z Prawa i Sprawiedliwości. Jak zachowali się posłowie?

Posłowie Konfederacji zobaczyli, kto jest w windzie. "Nie jedziemy"
Posłowie Konfederacji nie chcieli jechać z innym posłem. Wszystko nagrali na telefonie (Twitter.com)

We wtorek w Sejmie odbyło się głosowanie nad ustawą tzw. "lex konfident". Projekt zakładał, że pracodawca raz w tygodniu będzie mógł żądać od pracownika podania informacji o posiadaniu negatywnego wyniku testu na koronawirusa SARS-CoV-2.

Z kolei zakażony pracownik będzie mógł złożyć do pracodawcy wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie świadczenia odszkodowawczego od pracownika, który nie poddał się testowi. O przyznaniu świadczenia odszkodowawczego (15 tys. zł) miałby decydować wojewoda.

Ostatecznie sejm przychylił się do ustaleń Komisji Zdrowia i 253 głosami odrzucił ustawę covidową, tzw. "lex konfident". Przeciwko były prawie wszystkie partie opozycyjne, na czele z Konfederacją.

Wesoło w windzie

Posłowie tej partii mieli we wtorkowy wieczór doskonałe humory, o czym świadczy filmik nagrany przez Tomasza Grabarczyka.

W materiale wideo, który zamieszczono w mediach społecznościowych, widać posłów Konfederacji - Artura Dziambora (40 l.), Michała Urbaniaka (32 l.), Grzegorza Brauna i Janusza Korwin-Mikkego.

Co ciekawe, w windzie już czekał Czesław Hoc. - Jedziemy z panem posłem Hocem? - zapytał Grabarczyk. - Nie - odparli zgodnie posłowie. Dwóch z nich - Braun i Korwin-Mikke - odważnie dołączyli do Hoca w windzie. - Ciekawe o czym będą dyskutować - zastanawiał się Grabarczyk.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Rosja nie zdecyduje się na wojnę z Ukrainą? Ekspert tłumaczy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić