Poszukiwania Jacka Jaworka. Jasnowidz ujawnia, gdzie jest zabójca

310

Już od ponad pół roku policja szuka Jacka Jaworka, który zamordował swojego brata, jego żonę i 17-letniego bratanka. O pomoc w śledztwie poproszono Krzysztofa Jackowskiego, która uważa, że zabójca może być już martwy. Dał policji wskazówki, gdzie szukać ciała.

Poszukiwania Jacka Jaworka. Jasnowidz ujawnia, gdzie jest zabójca
Jacek Jaworek

Do tragicznych wydarzeń doszło 10 lipca 2021 roku w Borowcach. Jacek Jaworek zastrzelił swojego brata, jego żonę i ich nastoletniego syna. Następnie zbiegł z miejsca zdarzenia i po dziś jest nieuchwytny.

Jacek Jaworek poszukiwany od pół roku

Policja nie wyklucza żadnego ze scenariuszy, dlatego też zaangażowano się w poszukiwania za granicą. Możliwe jednak, że Jaworek nie żyję. Tę teorię potwierdza najsłynniejszy polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz swoje przewidywania przekazał na łamach "Faktu". Powiedział także, że zgłosiła się do niego agencja detektywistyczna z Wrocławia, która została wynajęta przez część rodziny ofiar poszukiwanego Jacka Jaworka.


Kazałem im przywieźć rzecz po sprawcy, żebym mógł nawiązać kontakt z tą osobą. Przywieźli mi przepoconą czapkę należącą do poszukiwanego – opowiadał Jackowski. Wizje trudno przychodziły. – W końcu poczułem... On nie żyje. Duch poszukiwanego podpowiedział mi: Poraj... Poraj... Nie wiedziałem, że taka miejscowość istnieje. Sprawdziłem na mapie, Poraj leży 32 km od Borowców, gdzie doszło do tragedii. Jaworek uciekł. Po zbrodni zabił się. Trzeba przeczesać teren wokół Poraja – mówił Jackowski.

Według nieoficjalnych doniesień trop ten miał być sprawdzony przez policję. Nie wiadomo jednak czy we wskazanej przez Jackowskiego miejscowości cokolwiek znaleziono.

Zobacz także: Meteotsunami u wybrzeży Portugalii i Hiszpanii. Powodem wybuch wulkanu blisko wysp Tonga
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić