Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|
aktualizacja

Prawda wypływa po latach. To dlaczego Tyszkiewicz odeszła od Wajdy?

11
Podziel się:

Niedługo trwało małżeństwo Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy. Para rozstała się po 1,5 roku. Teraz wypływa prawda na temat okoliczności rozpadu ich związku.

Prawda wypływa po latach. To dlaczego Tyszkiewicz odeszła od Wajdy?
Dlaczego Tyszkiewicz rozstała się z Wajdą? (ONS)

Tyszkiewicz i Wajda poznali się w 1961 roku na planie filmu "Samson". Sześć lat później zostali małżeństwem. Doczekali się też córki Karoliny.

Formalnie ich związek trwał jedynie półtora roku. Teraz wypłynęły informacje dotyczące okoliczności rozstania Tyszkiewicz i Wajdy. Opisane zostały one w książce "Beata Tyszkiewicz. Portret damy".

Janusz Majewski widział się z nimi w dniu rozstania

Kulisy rozpadu związku Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy odsłonić postanowili przyjaciele pary - reżyser Janusz Majewski z żoną Zofią.

Któregoś razu zaprosili nas na obiad. Nie było jeszcze weekendów, w soboty się pracowało, byliśmy umówieni na niedzielę. Pojechaliśmy do nich, ale jak tylko weszliśmy, obydwoje odczuliśmy - bo rozmawialiśmy potem o tym - że coś musiało się stać, coś niebezpiecznego. Beata mówi do mojej żony: "Zosiu, chodź ze mną do kuchni, pomożesz mi". Zostałem w salonie z Andrzejem. Widzę, że jest podenerwowany, nieskupiony. Nagle zwraca się do mnie per pan. Mówię: "Andrzej, co ty, zwariowałeś?". On patrzy na mnie nieprzytomnym wzrokiem: "Przepraszam, mam straszne zamieszanie". Zmieniamy temat, on się zaczyna uspokajać - wspomina Majewski, cytowany przez plotek.pl.

Atmosfera była bardzo napięta. W końcu Tyszkiewicz zdradziła żonie Majewskiego, co się wydarzyło.

Siadamy do stołu, ale cały czas wyczuwamy napięcie, przejmujemy więc role gospodarzy i usiłujemy ich zabawiać. Marnie to idzie. Gdy kończy się obiad, Beata zbiera talerze, Andrzej się zrywa jej pomóc i na chwilę wychodzą. Żona, korzystając, że jesteśmy sami, mówi: "Beata właśnie mu powiedziała, że go opuszcza". Być może była jakaś sprzeczka, kłótnia i pewnie to padło w emocjach, akurat tego dnia. I rzeczywiście się rozstali - donosi Majewski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
agi
2 lata temu
Nie usnę...co było dalej? czy przez to że nie pozmywał naczyń?czy przez to że powiedział do kumpla per pan? Boże nie wytrzymam tego napięcia
frer
2 lata temu
Oto wielka tajemnica gwiaaaazdy odeszła bo nie pozmywał taleeeerzy
gość
2 lata temu
no coś podobnego...
los
2 lata temu
jestem pewien, wiele małżeństw ma swoje podwaliny w atrakcyjności seksualnej, potem gdy trzeba żyć jak wszystko stanie się zwykłe, pozostaje niedopasowanie..
marny
2 lata temu
dobrze że teraz ta prawda wyszła na jaw, lepiej późno niż wcale.
zbi 60
2 lata temu
Powinni nakręcić film.Sytuacja trzyma w napięciu
Upadły anioł
2 lata temu
Tyszkiewicz to prawdziwa dama .bawcie się jak damy tak jak damy to się bawimy.znaczy dostajemy rolę
?????
2 lata temu
A KOGO TO OBCHODZI ?????
fhzgds
2 lata temu
Jak widać z Tyszkiewicz żaden chłop oprócz Wajdy,który był jej mężem przez 2 lata-nie wytrzymał.
Ola d
2 lata temu
Click bait, nie wchodzą na o2 przez tydzień, jak za tydzień wejdę i znów się rozczaruje to przestaje tu zaglądać. Szanujcie odbiorców
AMEN
2 lata temu
NO TO SIĘ DOWIEDZIELIŚMY ; NIE POZMYWAŁ TALERZY I ODESZŁA.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić