o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
A. M.
|

Prezydent Rosji przerwał milczenie. Putin komentuje zamieszki w USA

139
Podziel się

Władimir Putin skrytykował w niedzielę manifestacje pod hasłem Black Lives Matter, toczące się w Stanach Zjednoczonych i wielu innych państwach świata. Zdaniem prezydenta Rosji prowokowanie przemocy przez manifestantów przyniesie szkody państwu.

Prezydent Rosji przerwał milczenie. Putin komentuje zamieszki w USA
Władimir Putin potępia antyrasistowskie protesty w Stanach Zjednoczonych (Getty Images)
bDTqaFjF

Władimir Putin udzielił w niedzielę pierwszego wywiadu od początku pandemii. Oprócz rozmowy na temat radzenia sobie z kryzysem w związku z COVID-19, został zapytany także o manifestacje toczące się w wielu państwach świata po śmierci George'a Floyda w Minneapolis.

Putin skrytykował działania manifestantów oraz prowokowanie przemocy wśród tłumu. Przywódca Rosji w wywiadzie dla telewizji Rossija-1 uznał, że jeśli walka manifestantów o prawa zamieni się w chaos i zamieszki, to nie widzi nic dobrego dla kraju.

bDTqaFjH

Putin: "Pandemia koronawirusa rzuciła światło na ogólne problemy"

Władimir Putin uznał również protesty za oznakę "głęboko zakorzenionych kryzysów wewnętrznych" w Stanach Zjednoczonych, łączących zamieszki z pandemią koronawirusa i ukazujące problemy w państwie.

Prezydent Rosji wypowiedział się także na temat manifestacji w Europie. Zapytany o reakcje na demonstracje w Europie i burzenie posągów, Putin powiedział, że "jest to niewątpliwie destrukcyjne zjawisko".

Zobacz także: Przerwanie rozejmu w Syrii. Atak powietrzny na rebeliantów

bDTqaFjN
Zobacz także: Przerwanie rozejmu w Syrii. Atak powietrzny na rebeliantów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTqaFki
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(139)
leon
10 miesięcy temu
I tu sie zgadzam z Putinem.
Jurek
10 miesięcy temu
Zgadzam sie z Putinem, Black Lives Matter powinno byc zmienione na All Lives Matter, poniewaz wszyscy mamy prawo do zycia w pokoju
collins02
10 miesięcy temu
I ma racje od a do z! Tylko troche dziwnie lagodny jezyk jak na niego...Pewnie go to w glebi ducha,bardzo cieszy...
bDTqaFkj
Atom-Schlag
10 miesięcy temu
Wypowiedz bardzo rozsadna, wywazona, logiczna i nie do podwazenia ale nie zapominajmy, ze jej Autorem jest Absolwent nie tylko elitarnego Wydzialu Prawa Uniwersyteu w Sankt Petersburgu ale i SUPERELITARNEJ Akademii Wywiadu KGB do jakiej daloby rady zakwalifikowac si nie wiecej jak ok. 1,5% swiatowej populacji po pozytywnym spelnieniu bardzo wysokich wymagan a glownie intelektualnych, osobowosciowych.
(((
10 miesięcy temu
Rosja, Białoruś to normalne kraje ... naprawdę patrzę z zazdrością !!! Myśmy też kiedyś tacy byli !!!:(((
Najnowsze komentarze (139)
Michaił
10 miesięcy temu
Dla Władimira to chyba #blackliveNOmatter
wacek
10 miesięcy temu
"a u was biją murzynów"... tak to było. I tak jest.kto pamieta to wie. Reszta nie musi bo i tak nic nie wie.
brrr
10 miesięcy temu
Prezydent Putin to przywódca, idący z Prezydentem Trumpem pod prąd. Nie akceptują NWO Nowego Porządku Świata
Da da da
10 miesięcy temu
Władimir is ołrajt
stevan
10 miesięcy temu
Pisze ktoś: wypłacić odszkodowania murzynom. No to przepiją, przegrają w kasynach, tak jak nasi cyganie. Taki już ich charakter. A założą biznesy? Bankructwo murowane!
Johny
10 miesięcy temu
Pierwszy raz i chyba ostatni kiedy zgadzam się z Władkiem.
Marecki
10 miesięcy temu
A co z opozycja w Rosji chyba jej nie ma i wszyscy żyją szczęśliwi.
Marecki
10 miesięcy temu
A co z opozycja w Rosji chyba jej nie ma i wszyscy żyją szczęśliwi.
bDTqaFkb
Goldengecko
10 miesięcy temu
Rosja i Białoruś nie plują na swoich obywateli kosztem imigrantów
bolo
10 miesięcy temu
Putin jedno mówi a drugie robi nie wieżę że nie dolewa oliwy do ognia w USA
zuziol
10 miesięcy temu
Co do USA czasu się nie cofnie, wymordowano Indian, sprowadzano Niewolników - wyrządzono wiele zła i na pewno jest tam jakaś grupa mniejsza lub większa o poglądach rasistowskich jak pewnie w każdym kraju są ludzie o wąskim światopoglądzie. Powinno to iśc w kierunku zadośćuczynienia. Powinno się rozszerzyć rezerwaty dla Indian, dać im w tych miejscach jeszcze większą autonomię. Afroamerykanom wypłacić odszkodowania, i dać wybór albo jednorazową kasę żeby zaczęli nowe życie i wyszli ze slumsów albo jak chcą mogą wrócić do Afryki z dożywotnimi godnymi pensjami od rządu i zamknąć ten temat raz na zawsze. Po prostu w jakiś sposób się dogadać i budować wspólnie przyszłość.
Tempora
10 miesięcy temu
Kiedyś propaganda radziecka wyła: "A w USA biją murzynów!" teraz propaganda Putina wyje "Dobrze, że w USA biją murzynów!" - tak się boją podobnych zamieszek w Rosji...chichot historii
burynko
10 miesięcy temu
Historia była jaka była ale niszczenie obiektów historycznych to zwykła chuligańska dewastacja. Wystarczy pójść na kompromis i przy pomnikach dodać stosowne tablice. Albo przeprowadzić demokratyczne głosowanie w lokalnej społeczności czy dany pomnik ma stać czy usunąć go i przenieść do jakiegoś muzeum (absolutnie nie niszczyć). Należy dodać że jesteśmy dziś innymi ludźmi niż ci z przed 200 czy 500 lat, jesteśmy lepiej wyedukowani, świat się zmienił i światopoglądy większości -jesteśmy wrażliwsi. Nie potrzeba niszczyć, wystarczy prawda. To że ktoś ogląda filmy historyczne z AdolfemH czy JózefemS nie znaczy że się z nimi utożsamia.
CWR
10 miesięcy temu
Gdyby on i jego kumpel Xi nie mieszali na świecie, wszędzie byłby spokój.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić