o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Prokuratura szukała hejtera. Adres IP doprowadził do radnego PiS

808
Podziel się

Sylwia Biankowska, zastępczyni burmistrza Kartuz zgłosiła do prokuratury problem hejtu, jaki wylał się na nią w internecie.

Prokuratura szukała hejtera. Adres IP doprowadził do radnego PiS
Radny przeprosi zastępczynię burmistrza Kartuz? (Facebook)
bECTZWol

Sylwia Biankowska, zastępczyni burmistrza Kartuz od pewnego czasu zmagała się z hejtem. Pojawiały się obraźliwe komentarze na jej temat w lokalnych mediach. Kobieta postanowiła zgłosić więc zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie. Na wskazanie sprawcy nie trzeba było długo czekać.

Adres IP wskazał na Tryberiusza Krigera. Radny kartuskiej Rady Miejskiej i szef klubu PiS wypiera się jednak, by dopuścił się takiego czynu. Nie ma zamiaru przepraszać poszkodowanej. Co więcej, wie, kto mógł wysłać z jego komputera obraźliwe treści. Uważa, że mogli to zrobić mieszkańcy miasta, których wpuszcza do swojego mieszkania.

bECTZWon
Stanowczo zaprzeczam jakobym publikował jakiekolwiek hejterskie wpisy. Nie wiem kto mógł to zrobić. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Pani Sylwia Biankowska stwierdziła, że zgłasza na prokuraturę "różne pomówienia". Dlatego z uwagi na tajemnicę, a przede wszystkim dobro prowadzonego postępowania, nie jestem upoważniony do rozpowszechniania informacji czy osoby postronne mogły bez mojej wiedzy korzystać z mojego domowego Internetu. Głęboko wierzę, że organy ścigania właściwie wyjaśnią całą sprawę i doprowadzą do skazania osób, które hejtowały i pomawiały panią burmistrz, o ile to rzeczywiście prawda - odpowiada radny Tyberiusz Kriger dla Expressu Kaszubskiego.
Nie zamierzam przepraszać pani Sylwii Biankowskiej za zamieszczone pod jej adresem treści, ponieważ nie jestem ich autorem. Co więcej, sugestie te w mojej ocenie stanowią element zwykłej prowokacji ze strony pana burmistrza i pani burmistrz, który ma na celu zniesławienie mojej osoby, poniżenie mnie w opinii publicznej, popsucie mojej dobrej opinii, a nadto narażenie na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia funkcji jaką piastuję - podsumował radny.
bECTZWot

Postępowanie prokuratury w tej sprawie zostało umorzone. Zgodnie z prawem, przy tego typu przewinieniach, prokuratura ma znaleźć winnego, ale o skierowaniu oskarżenia decyduje już powództwo prywatne.

Jeszcze nie zdecydowałam, czy skieruję sprawę do sądu. Rozważam to. Liczyłam na jakąś reakcję ze strony pana radnego Tyberiusza Krigera, ale póki co takiej reakcji nie ma - mówi Sylwia Biankowska, zastępczyni burmistrza Kartuz.
Zobacz także: Pociąg bez toalety z Zakopanego do Trójmiasta. "Jest to wpadka ze strony przewoźnika"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTZWoO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(808)
Hans
2 miesiące temu
Tak jak radny pis się tlumaczy to potwierdza że jest WINNY obrazy PANI burmistrz buraka do paki.
HARY JORDE
2 miesiące temu
Normalne jak z PIS to potrafią mularczyk i KOLESIE nie pracując OKRADAJĄ PODATNIKÓW ktoś to sprawdził NIE bo to ludzie z pis
slawek
3 miesiące temu
Tusk pewnie z Trzasskowskim sie włamali w komputer i hejtują :)
bECTZWoP
DELTA 500+
3 miesiące temu
Pewnie ogladal Mlode Wilki i wie ze jak cie zlapia za reke to mow ze to nie twoja reka
bolo
3 miesiące temu
a z jakiego ugrupowania jest burmistrz i Biankowska,pewnie z PO i to jest zrozumiałe że kłamią.
Whhhh
3 miesiące temu
A co z wolnością słowa
Kaszuba
3 miesiące temu
Ależ be są mieszkańcy Kartuz. Dobry pan wpuszcza ich na chatę, pozwala im że swojego laptopa korzystać, a oni takiego psikusa mu robią.
Emeryt
3 miesiące temu
Przyjechał Kim Zung UM do jego chaty i hetował p. Burmistrz ale dzbanem trzeba być żeby pisać że cała wieś czy miasto korzysta z jego laptopa
Adam
3 miesiące temu
Nie wiem czy wiecie ,że grupa polskich olimpijczyków lekkoatletów nie pojedzie do Tokyo? Z prostej przyczyny Kazali im się szczepić i okazało się, że kilka osób dostało zakrzepice inni stracili kondycję. W sumie 16 osób nie weźmie udziału w igrzyskach.
Waldi
3 miesiące temu
Oni są wszyscy siebie warci. Jedni od drugich nie różnią się niczym. Mają we krwi krętactwa, oszustwa i marzenia o wielkich pieniądzach szczególnie tych pieniądzach naszych ,podatników. Od 30 lat nic się nie zmieniło trwa rozrkradanie Polski. Temu należy położyć kres. Pandemia wspiera tych złodziei bo pod pretekstem ochrony naszego zdrowia kasują nie małą kasę do swoich kieszeni.
Santana
3 miesiące temu
To już nie potrwa długo naród polski się budzi z letargu . tylko nie zapomnijmy puźniej rozliczyć nieudaczników żeby się nie czuli bezkarni
Roni
3 miesiące temu
Kochany PiS żądz na wieki
strażak
3 miesiące temu
Typowy pisowiec: gada jedno, robi drugie.
bECTZWoH
Bartek
3 miesiące temu
Udziela ludziom dostępu do prywatnego laptopa!!??,a może do swojej starej też udziela dostępu w swoim domu ,co????!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić