aktualizacja 

Przerażająca śmierć. Cała rodzina skoczyła razem z balkonu

401

Na ulicy obok kasyna w Montreux w Szwajcarii znaleziono cztery martwe osoby i jedną ciężko ranną. Wszyscy należeli do tej samej rodziny. Z zeznań świadków wynika, że wspólnie wyskoczyli z balkonu.

Przerażająca śmierć. Cała rodzina skoczyła razem z balkonu
Policja prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci (BFMTV)

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 6 rano w Montreux w Szwajcarii. Na ulicy w pobliżu budynku kasyna znaleziono cztery martwe osoby i jedną ciężką ranną. Chociaż oficjalnie identyfikacja wciąż trwa policja z kantonu Vaud ustaliła już, że wszyscy należeli do tej samej rodziny.

Tajemnicza śmierć rodziny

Jak przekazuje szwajcarski dziennik Le Temps, ofiary to: 40-letni mężczyzna, jego 41-letnia żona, ich 8-letnia córka i 41-letnia siostra bliźniaczka kobiety. Jedynym ocalałym jest 15-letni chłopiec, który w krytycznym stanie trafił do szpitala. Cała piątka to obywatele Francji.

Rzecznik policji Vaud, Alexandre Bisenz, powiedział, że rodzina wspólnie wyskoczyła z balkonu. Miało do tego dojść kiedy nad ranem do mieszkania próbowało się dostać dwóch funkcjonariuszy, "w celu wykonania nakazu aresztowania związanego z edukacją domową dziecka". Policjanci po wyjawieniu celu wizyty usłyszeli tylko dziwne głosy, a później tylko ciszę.

Policja potwierdziła, że poza rodziną w mieszkaniu nie było nikogo innego. Jeden ze świadków powiedział, że cała piątka trzymała się na uboczu, była zdystansowana, cicha i niepozorna.

Mieszkam w tej okolicy od 32 lat. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem. [...] Nic od nich nie słyszałeś, ojciec nigdy nie mówił dzień dobry na korytarzu i prawie codziennie zamawiał liczne paczki - powiedział.

Sąsiedzi zeznali także, że na kilka dni przed incydentem z mieszkania czuć było silny zapach przypominający kadzidełka. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo. Na miejscu zdarzenia wciąż prowadzone są oględziny.

Zobacz także: "Tarcza antyputinowska" wspomoże gospodarkę? Ekspert: Trzeba się wziąć do roboty
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić