o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Robił wszystko, by przejechać pieszych. Kierowca bmw usłyszał zarzuty

20
Podziel się

Szokujące obrazki zostały zarejestrowane w miniony weekend w Radymnie (woj. podkarpackie). 26-letni mężczyzna próbował przejechać pieszych. Po jakimś czasie trafił w ręce policjantów. Teraz usłyszał zarzuty.

Robił wszystko, by przejechać pieszych. Kierowca bmw usłyszał zarzuty
Kierowca bmw próbował przejechać pieszych. (YouTube)
bEEbGfxh

Oficer prasowa jarosławskiej policji Anna Długosz przekazała PAP, że młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Ponadto złożył zeznania, które na razie nie zostały ujawnione.

Zawnioskowano o to, by nałożono na niego dozór policji, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. O zastosowaniu tych środków zadecyduje prokuratura.

bEEbGfxj

Policja zatrzymała kierowcę bmw kilka godzin po zdarzeniu w Radymnie. Wówczas był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań, m.in. na obecność substancji psychoaktywnych. Śledczy czekają na wyniki.

26-letni mężczyzna usłyszał już zarzut narażenia kilku osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Szokujące sceny w Radymnie. Wszystko nagrali

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. W Radymnie koło Jarosławia kierowca bmw usiłował przejechać pieszych, znajdujących się na parkingu przy plaży.

bEEbGfxp

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widzimy, jak kierowca bmw krąży wokół grupy ludzi. Wyraźnie przyspieszał, próbując w nich wjechać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbGfxK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(20)
dość przemocy
2 miesiące temu
Tak to jest, jak niezrównoważeni psychicznie dostają prawo jazdy. Po co do więzienia (wczasy przed telewizorem), dać go na leczenie psychiatryczne(eksperymenty)
debil
2 miesiące temu
Bili się najpierw a że dostał lanie to chciał się zabawić w czołgistę.
Kamil
2 miesiące temu
Ten prokurator który mu stawiał zarzuty powinien natychmiast zostać usunięty z zawodu, przecież gość powinien być Oskar o y z art. Usiłowanie zabójstwa z użyciem pojazdu, jeśli wezmę siekierę maczetę lub nóż i będę próbował trafić człowieka to będę odpowiadał za usiłowanie zabójstwa. To trzeba nagłośnić na Facebooku
bEEbGfxL
^^^^
2 miesiące temu
20 lat więzienia to może zmądrzeje. Chociaż wątpię. Ale będzie nauczka dla innych
Gosc
2 miesiące temu
Jak funkcjonariusz ABW potrącił dwie osoby BMW to śledczy nie doszukali się w jego postępowaniu "znamion czynu zabronionego". taka równość wobec prawa nic tylko nasikać
maciek
2 miesiące temu
fajne te sądy ,usiłowanie morderstwa i dozór
Onek
2 miesiące temu
Pewnie znów wnuczek Wałęsy podobno wyszedł już na wolność to znów rozrabia.
Ares
2 miesiące temu
Ja tam widzę, że uciekał przed rozwścieczonym tłumem.
gnago
2 miesiące temu
typowe najpierw standard HWDP , a jak coś...... to Policja!!!!
Zaraz emigran...
2 miesiące temu
Kraj z tektury, bandyci, złodzieje i zwyrodnialcy łagodniej traktowani niż babcie sprzedające pietruszeke na bazarku bez działalności gospodarczej, kpina i obraza
Na temat
2 miesiące temu
Jak za próbę zabójstwa z premedytacją wielu osób może być dozór? Powinien mieć od razu kilkadziesiąt lat lub kula w łeb gdyby ktoś miał czym się bronić
Max
2 miesiące temu
A o co się pokłócili?
Babcia
2 miesiące temu
kamieni nie mieli?
bEEbGfxD
Mkk
2 miesiące temu
A tam byla brzoza 😂
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić