Robił wszystko, by przejechać pieszych. Kierowca bmw usłyszał zarzuty

25

Szokujące obrazki zostały zarejestrowane w miniony weekend w Radymnie (woj. podkarpackie). 26-letni mężczyzna próbował przejechać pieszych. Po jakimś czasie trafił w ręce policjantów. Teraz usłyszał zarzuty.

Robił wszystko, by przejechać pieszych. Kierowca bmw usłyszał zarzuty
Kierowca bmw próbował przejechać pieszych. (YouTube)

Oficer prasowa jarosławskiej policji Anna Długosz przekazała PAP, że młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Ponadto złożył zeznania, które na razie nie zostały ujawnione.

Zawnioskowano o to, by nałożono na niego dozór policji, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. O zastosowaniu tych środków zadecyduje prokuratura.

Policja zatrzymała kierowcę bmw kilka godzin po zdarzeniu w Radymnie. Wówczas był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań, m.in. na obecność substancji psychoaktywnych. Śledczy czekają na wyniki.

26-letni mężczyzna usłyszał już zarzut narażenia kilku osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Szokujące sceny w Radymnie. Wszystko nagrali

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. W Radymnie koło Jarosławia kierowca bmw usiłował przejechać pieszych, znajdujących się na parkingu przy plaży.

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widzimy, jak kierowca bmw krąży wokół grupy ludzi. Wyraźnie przyspieszał, próbując w nich wjechać.

Autor: MDO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić