Rosyjska propaganda oszalała. "Amerykanie chcą Putina"

Rosyjska propaganda robi wszystko, by wystraszyć Zachód i odwieść tamtejsze społeczeństwa od dalszego wspierania Ukrainy. Jak mówi teraz Wiaczesław Wołodin, szef rosyjskiego parlamentu, Amerykanie chcą mieć Putina... za swojego prezydenta.

Rosyjska propaganda oszalała. "Amerykanie chcą Putina"
Propaganda rosyjska oszalała. Amerykanie chcą Putina? (GETTY, Contributor)

Przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin wypowiedział słowa, które są szokujące dla całego świata. W jego najnowszym wystąpieniu dowiadujemy się, że Rosja pod okiem Władimira Putina ciągle się rozwija.

Przyszłość naszego kraju leży tylko w rękach prezydenta Putina. Spójrzcie na ataki krytykę naszych wrogów z Waszyngtonu czy Brukseli. Jak myślicie, dlaczego tak jest? Oni zdają sobie sprawę, że Rosja będzie ciągle rozwijać się u boku Putina. Doskonale rozumieją, że nasz kraj będzie z nim silny - mówi propagandowo Wołodin.

Władimir Putin prezydentem Rosji jest od 2012 roku. Wcześniej sprawował tę funkcję w latach 1999-2008, kiedy zastąpił Borysa Jelcyna. W ciągu liczącej zaledwie 32 lata historii Federacji Rosyjskiej, Putin jest prezydentem łącznie przez około 19 lat. Kolejne wybory w tym kraju odbędą się już w marcu, w których zdecydowanym faworytem jest Putin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Łabędź sparaliżował pociągi pod Londynem. Nagranie ze stacji

Niedawno Rosjanka ujawniła, że dostała jedzenie za to, że zgodziła się głosować na Władimira Putina. Namawia innych, aby zrobili to samo.

I tak niezależnie od tego, że partie wystawiły innych kandydatów, musimy być ponad interesami partii. On ma doświadczenie, pokazał podczas swojej kadencji, że potrafi rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Powinniśmy docenić fakt, że Putin stworzył środowisko przejrzystości, konkurencji, ale obecnie w naszej sytuacji wszyscy musimy się zjednoczyć - tłumaczy przewodniczący Dumy Państwowej.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Amerykanie zazdroszczą Rosji?

Rosyjska propaganda od początku wojny działa na zwiększonych obrotach. Absurdalne tezy, wysnuwane przez "ekspertów" w prokremlowskich mediach, przekraczają wszelkie granice. Początkowo byli bardzo pewni swego i podkreślali, że armia Władimira Putina jest w stanie z łatwością pokonać choćby Stany Zjednoczone. Teraz dowiadujemy się, że Amerykanie zazdroszczą Rosji... samego Putina.

Jeśli spojrzeć na to, co jest publikowane w Stanach Zjednoczonych, oni chcieliby mieć takiego prezydenta jak Władimir Putin. Ale tak nie jest. Mają Bidena, to dla nich kara - dodaje Rosjanin.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić