Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zrobił coś odrażającego

357

Policja poszukuje mężczyzny, który w obrzydliwy sposób zaczepiał młodą kobietę na przystanku autobusowym na warszawskim Bródnie. Wizerunek rowerzysty trafił do sieci. Rozpoznajesz go? Natychmiast skontaktuj się z komisariatem!

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zrobił coś odrażającego
Mężczyzna jest poszukiwany przez policję (Policja)

Zdarzenie miało miejsce 8 lipca, ale policja nadal nie zatrzymała, ani nawet nie ustaliła tożsamości widocznego na nagraniu mężczyzny. Z tego powodu po wyczerpaniu innych metod poszukiwawczych funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa Targówek zwrócili się o pomoc do społeczeństwa.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zrobił coś odrażającego

Jak ustalili do tej pory mundurowi, feralnego wieczora mężczyzna poruszający się na rowerze zatrzymał się przy przystanku autobusowym "Toruńska 06" w Warszawie, gdzie na transport czekała młoda kobieta.

Kierujący jednośladem miał konkretny cel. Zbliżył się do młodej warszawianki i zaczął się masturbować na jej widok. Dziewczyna była przerażona. Przed ucieczką zdążyła nagrać zboczeńca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zrealizowała program o kobietach, które doświadczyły gwałtów wojennych na Ukrainie

Wideo trafiło do policji, a funkcjonariusze udostępnili je w sieci. Obraz jest niewyraźny, ale mundurowi liczą, że komuś uda się rozpoznać widocznego na filmie i zdjęciach rowerzystę.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego mężczyzny, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723 81 71 powołując się na nr rej. 1/23/TM - apeluje kom. Paulina Onyszko ze stołecznej policji.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej, wysyłając e-maila na adres: kp-targowek.wk@ksp.policja.gov.pl. Policja gwarantuje osobom zgłaszającym się pełną anonimowość.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić