Sosnowo. Podczas wesela podłożyli im pod dom... bombę

576

W Sosnowie (woj. zachodniopomorskie), podczas jednego z wesel, doszło do tragedii. Gdy para bawiła się na parkiecie, pod ich dom podłożono bombę.

Sosnowo. Podczas wesela podłożyli im pod dom... bombę
Zdjęcie obrazowe. (Pixabay)

To miał być najpiękniejszy dzień ich życia. Niestety, zamienił się w istne piekło. Gdy Adam i Elżbieta bawili się na swoim weselu, ok. godziny 23 zostali postawieni na nogi przez sąsiadkę. Miała ona powiadomić ich o rzekomym wybuchu przed ich domem. Historię młodej pary opisał "Fakt".

Na miejsce pojechał pan Adam. Oczom mężczyzny ukazał się nie dom, na który trzy lata temu wziął kredyt, a ruina. Początkowo zakładano nieszczęśliwy wypadek wybuch gazu. Policjanci zabezpieczyli jednak na miejscu substancje wybuchowe.

To była eksplozja jakiegoś materiału wybuchowego, który ktoś umieścił w słoiku i wrzucił do naszej piwnicy. Policjanci wyciągnęli stamtąd jeszcze dwie podobne bomby, które na szczęście nie wybuchły - opowiada pan Adam.

Para koczuje u znajomych, którzy postanowili dać rodzinie z dziećmi dach nad głową. Jednak nikt nie wie co dalej. Nowy dom jest teraz w stanie do rozbiórki. Prokuratura nie chce zdradzać szczegółów sprawy. Wiadomo jednak tyle, że zatrzymano trzy osoby - jedna z nich, Mikołaj O., obywatel Ukrainy, jest zatrzymany w areszcie na najbliższe trzy miesiące.

Teraz to wszystko zmieniło się w kupę gruzu. Siła wybuchu była tak wielka, że jedna ściana się całkowicie zawaliła, a inne się wybrzuszyły i popękały. Cały dom nadaje się teraz tylko do rozbiórki - mówi w rozmowie z "Faktem" pan młody.
Zobacz także: Wstrząsające słowa abp. Marka Jędraszewskiego. Do Watykanu trafiło pismo
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić