Spektakularna akcja kryminalnych. Znaleźli to w mieszkaniu 49-latka

7

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali 49-latka na warszawskim Wilanowie. W domu mężczyzny znaleźli i zabezpieczyli... 320 kilogramów narkotyków. "Sam je ważyłem i pakowałem, nie wiem od kogo je dostałem" - tłumaczył zatrzymany.

Spektakularna akcja kryminalnych. Znaleźli to w mieszkaniu 49-latka
Policjanci znaleźli 320 kilogramów klefedronu i marihuany w mieszkaniu 49-latka. (Policja)

Operacyjne ustalenia policjantów stołecznego Wydziału Kryminalnego doprowadziły ich pod jeden z adresów na Wilanowie. Według wiedzy funkcjonariuszy mieszkaniec jednej z posesji miał mieć w domu duże ilości narkotyków.

Kiedy kryminalni wspólnie z kolegami Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową pojawili się pod wskazanym adresem, zauważyli podjeżdżającą toyotę. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedział będący w ich zainteresowaniu mężczyzna. Policjanci postanowili wylegitymować 49-latka.

Podczas tej czynności mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, nie chciał odpowiadać na kierowane do niego pytania. Nie chciał też wydać kluczy do budynku znajdującego się na posesji, pod którą podjechał - relacjonuje policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sceny jak z filmu akcji pod Przemyślem. Finał pościgu za uciekinierem zaskakuje

Policjanci weszli do budynku. Na miejscu kryminalni przeszukali pomieszczenia, w piwnicy natrafili na torby, kartony, walizki i pudełka z hermetycznie zapakowanymi, jak się później okazało, środkami odurzającymi.

W sumie, po zważeniu, okazało się, że to 320 kilogramów klefedronu i marihuany.

Podejrzany zapewnił policjantów, że wszystkie znalezione narkotyki należą do niego. "Sam je ważyłem i pakowałem, nie wiem od kogo je dostałem" - tłumaczył.

49-latek został zatrzymany i trafił do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających w celu wprowadzenia ich do obrotu. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić