o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Strzelanina w Tuluzie. Zatrzymano kilkunastu podejrzanych

62
Podziel się

Jedna osoba zginęła, a inna jest ciężko ranna w wyniku strzelaniny w Tuluzie. To już piąta strzelanina w tym mieście od początku sierpnia. Francuska policja wskazuje na wzmożoną aktywność lokalnych gangów.

Strzelanina w Tuluzie. Zatrzymano kilkunastu podejrzanych
(Twitter.com)
bDSRmQut

W dzielnicy Lalande w Tuluzie we Francji nad ranem doszło do strzelaniny. W jej wyniku zginął mężczyzna, który został postrzelony w szyję i w serce. Jego towarzyszkę z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala. Ofiary zostały znalezione w samochodzie.

Strzelanina w Tuluzie we Francji. Nie żyje jedna osoba, inna jest ciężko ranna

Policja ściga kilkanaście osób podejrzanych o udział w strzelaninie. Nie są znane motywy sprawców. Policjanci wskazują na aktywność lokalnych gangów i możliwe porachunki między poszczególnymi grupami przestępczymi, jako możliwą przyczynę zdarzenia.

bDSRmQuv

To piąta strzelanina do której doszło w Tuluzie od początku sierpnia. Minister spraw wewnętrznych Francji Gerard Darmanin zapowiedział zorganizowanie comiesięcznych konferencji prasowych na temat zwalczania przestępczości. Francuscy policjanci zwracają uwagę na wzrost przestępczości w kraju w ostatnich latach, w szczególności liczby usiłowania zabójstw i zabójstw. W 1999 roku liczba ta wynosiła 2155, zaś w 2019 aż 3562.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSRmQuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(62)
!!!
7 miesięcy temu
Władze UE za ost 10 lat powinny odpowiadać karnie za zniszczenie Europy !!!!
To samo
7 miesięcy temu
Francja, Szwecja i teraz Niemcy..... imigranci......
Prawda
7 miesięcy temu
Tego chce PO w Polsce.....imigranci.....
bDSRmQuX
Tokarczuk
7 miesięcy temu
Cudowne kultury !!!
Fakt
7 miesięcy temu
Efekt rządów Merkel i Tuska
Najnowsze komentarze (62)
AGOŻ+
7 miesięcy temu
FRANCJA WSPANIAŁY PIĘKNY KRAJ WOLNY
Z WC
7 miesięcy temu
a u nas dwa gangi PO i PiS
bolo
7 miesięcy temu
w nocy ciemno to ciemnych nie widać. w dzień policja boi się
Abdoullah
7 miesięcy temu
Na en24 news podają, że imię zastrzelonego handlarza proszku to Merah. Macie jeszcze jakieś pytania? Bo ja żadnych. Allahują na całego w tej Francji.
kap'sel
7 miesięcy temu
Czyżby Francja znowu przeżywała okres wzrostu przestępczości jak w latach 60-tych XX wieku? Wtedy zlikwidowano przestępczość dzięki wprowadzeniu socjalnych zabezpieczeń, które zapewniały każdemu obywatelowi Francji życie co najmniej na poziomie minimum socjalnego. Obecny rząd pod wpływem Unii Europejskiej opanowanej przez skrajną prawicę zlikwidował zarówno waloryzację emerytur jak i prawo do opieki medycznej dla każdego obywatela oraz zasiłki socjalne dla ludzi, którzy żyją w regionach gdzie bardzo trudno znaleźć pracę, szczególnie ludziom młodym, dopiero wchodzącym na rynek pracy. Jednak ludzie muszą z czegoś żyć. Pozbawieni środków do życia nie położą się i nie będą czekali na śmierć ale zaczną rabować i mordować tych, którzy mają więcej niż potrzebują by żyć. To naturalna kolej rzeczy. Brak socjalnych zabezpieczeń automatycznie przekłada się na wzrost przestępczości. Najpierw młodzi Francuzi protestowali przeciw likwidacji ustanowionych jeszcze w XX wieku przepisów zapewniających obywatelom prawo do minimum socjalnego, a kiedy protesty nic nie dały, stało się to, co musiało się stać. Francja Frederic Macrona przestała być najlepszym do życia krajem w Europie. Teraz powoli stanie się krajem niebezpiecznym, którego odwiedzanie będą odradzać swoim obywatelom inne państwa. Macron jak wszyscy liberałowie, w tym także Tusk, pogardza biedotą, uważając, że każdy powinien sobie w życiu radzić sam, a kto nie daje rady, niech ginie. Było do przewidzenia, że likwidacja państwa opiekuńczego spowoduje rozwój przestępczości i zagrozi bezpieczeństwu wszystkich obywateli. Wkrótce znów żaden zamożniejszy Francuz nie będzie mógł spać spokojnie. Kiedy gangi podzielą między siebie cały kraj, Francuzi będą im płacić znacznie więcej niż kosztowałoby ich państwo opiekuńcze, ale sami tego chcieli. W Polsce rządy liberałów i likwidacja państwa opiekuńczego, doprowadziły do przejęcia całego państwa przez zorganizowaną przestępczość i teraz obywatele są rabowani przez mafię w majestacie prawa. Czy Francję czeka podobny los?
ertyutryu
7 miesięcy temu
a ci z tych gangów to "co za jedni " ???
Janek
7 miesięcy temu
Gangi zawsze były, są i będą, ale od czasu masowego napływu migrantów ich ilość wzrosła kilkukrotnie w krajach takich jak Szwecja, Francja czy Wielka Brytania. Ale o tym się nie mówi... To przecież rasizm i islamofobia, co nie :D
wade
7 miesięcy temu
wysyp przymółów na forum
bDSRmQuP
POLAK
7 miesięcy temu
TAKA SAMA SYTUACJA W SZWECJI PRZYJEZDNI BEŻOWI LEKARZE STRZELAJĄ DO INŻYNIERÓW.
Jeżynka
7 miesięcy temu
Skąd u "uchodźców"w rękach znalazła się broń?To jest praworządność? Złapać,wypuścić i zastrzelić przy próbie ucieczki,strzał ostrzegawczy w tył głowy.
bary
7 miesięcy temu
Te gangi nie tylko w Tuluzie to glownie mniejszosci.Od jakiegos czasu na tym przestepczym poletku mocno rozpychaja sie czeczenscy.I pewno stad te strzelaniny.
ksdufh
7 miesięcy temu
Lekarze pokłócili się z inżynierami!
hahaha
7 miesięcy temu
Zabawne jak się Francuziki przeliczyli. Liczyli, że "turyści" będą robić na nich, a tu bęc. Oni muszą robić na turystów. :))))
pytanie
7 miesięcy temu
Co to znaczy, że doznała ciężkich obrażeń. Powiedział jej ktoś, że robi herbatę z wody po pierogach?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić