Szok na statku wycieczkowym. Zboczeniec zrobił to w łazience

20

Tak mógł postąpić tylko dewiant. Jeremy Froias był jednym z pasażerów statku wycieczkowego "Harmony of the Seas". W pewnym momencie mężczyzna zrobił prawdziwie ohydną rzecz. Zamontował w publicznej toalecie (na górnym pokładzie) ukrytą kamerę. Podglądacz szybko wpadł w sidła mundurowych. Nie wywinie się od odpowiedzialności.

Szok na statku wycieczkowym. Zboczeniec zrobił to w łazience
Szokujące zdarzenie na statku. Zamontował ukrytą kamerkę, by podglądać innych. Screen. (Facebook, @Jamaica Gleaner)

O bulwersującej sprawie pisze teraz portal "Jamaica Gleaner". Statek wycieczkowy odbywał siedmiodniowy rejs po Karaibach. W sobotę, 29 kwietnia 2023 w Miami na pokład wszedł pewien pasażer - Jeremy Froias. Nie wyróżniał się na pierwszy rzut oka. Potem okazało się jednak, że zrobił coś ohydnego.

Już w kolejnym dniu podróży mężczyzna rzekomo zainstalował kamerkę w publicznej toalecie. Za jej pomocą podglądał innych pasażerów wycieczkowca korzystających z WC. Zdaniem FBI w ten sposób sprawca śledził ponad 150 osób, w tym aż 40 dzieci.

Nagrywał ludzi w publicznej toalecie. Został schwytany przez policję

Liczył, że uniknie kary. Srogo się mylił. W niedzielę, 30 kwietnia ukryty sprzęt do nagrywania odkrył jeden z podróżnych. Był zszokowany zajściem. Natychmiast zaalarmował obsługę statku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kwarantanna na luksusowym wycieczkowcu. 150 zakażonych pasażerów utknęło we Włoszech

Kamerę zabezpieczono i rozpoczęto dochodzenie. Policja szybko wpadła na trop zboczeńca. Nie było to takie trudne. Zgubiła go bowiem jego własna głupota.

Jeremy'ego Froias aresztowano, bo kamerka zapisała moment, jak ją... instalował. Mundurowi przechwycili kilka godzin plików wideo na karcie pamięci. Większość z poszkodowanych osób została uwieczniona, gdy byli... co najmniej częściowo nadzy.

Sprawca usłyszał już zarzuty. Niebawem zajmie się nim sąd.

"Sprawa została natychmiast zgłoszona lokalnym i federalnym organom ścigania, a pasażer ten został usunięty ze statku przez władze w celu dalszego zbadania tematu" – czytamy w oświadczeniu Royal Caribbean.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić