"Podniecona" emerytka w Mariupolu. Internauci są bezlitośni

Podczas wizyty Władimira Putina w Mariupolu, propagandyści nagrali mnóstwo pokazowych filmików, na których mieszkańcy rzekomo chwalą dyktatora. Na jednym z nich emerytki nieudolnie próbują udawać zachwyt z przyjazdu rosyjskiego przywódcy do zniszczonego przez jego armię miasta.

"Podniecona" emerytka w Mariupolu. Internauci są bezlitośni
Pokazowe nagranie z Mariupola (Twitter)

Nie milkną echa po wizycie prezydenta Rosji Władimira Putina w okupowanym Mariupolu.

Ukraińskie media ustaliły, że "mieszkańcy Mariupola", z którymi rzekomo rozmawiał Putin, to w większości funkcjonariusze FSB.

Putin w Mariupolu

W propagandowych nagraniach wzięli udział również prorosyjscy miejscowi, którzy rabowali mieszkania swoich sąsiadów, a potem dostali od okupacyjnych władz własne nieruchomości na jedynym odbudowanym osiedlu Niewskij, którym chwali się rosyjska propaganda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poranny atak pod Donieckiem. Czeskie Wampiry zmorą Rosjan

W rosyjskich propagandowych mediach pojawiło się mnóstwo nagrań, na których rzekomo mieszkańcy Mariupola cieszą się z wizyty Putina i dziękują mu "za wyzwolenie". Na jednym z nich, który opublikowany został na Twitterze, sztuczność i nieprawdziwość widać jednak gołym okiem.

Babcie reagują na przyjazd Putina. "Jestem pobudzona"

Na filmiku dwie emerytki, rzekomo mieszkanki Mariupola, opowiadają, jak cieszą się z powodu tego, że na ich osiedle przyjechał Putin.

Mówią, że rosyjski prezydent "słynie z niezapowiedzianych wizyt, na złość wszystkim jego wrogom".

Babcia opowiada, że Putin jest "przywódcą największego kraju i uwielbia go". Inna zaś dodała, że po wizycie rosyjskiego prezydenta czuje się "pobudzona", a jego przyjazd do okupowanego miasta to "śmiała i odważna akcja".

"Zła gra aktorska"

Internauci wyłapali jednak, że babcie nieudolnie udają ukraiński akcent, co najprawdopodobniej oznacza, że przyjechały tam z Rosji. Sam ich dialog jest wyśmiewany przez "złą grę aktorską" kobiet.

Próbuję zrozumieć, co wydaje mi się bardziej niepokojące w tym filmie - ich dialogi, kiepska gra aktorska, przesadny ukraiński akcent pani w czerwonym berecie czy to, że mówi, że jest podniecona - pisze jedna z internautek.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić