Ta głowa z lewej to... ciasto! Niesamowite, co wyczynia 35-latka. Nagranie robi furorę

23

W USA powstają niesamowite dzieła cukiernicze. Ich autorka dzięki swoim umiejętnością potrafi stworzyć podobiznę każdej rzeczy i osoby. Konto jej pracowni na Instagramie obserwuje niemal 200 tysięcy osób. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Ta głowa z lewej to... ciasto! Niesamowite, co wyczynia 35-latka. Nagranie robi furorę
Autorka wykonała swoją podobiznę (Instagram, @sideserfcakes)

35-letnia Natalie Sideserf jest jedyną w swoim rodzaju rzeźbiarką. Amerykanka od 2011 roku wykonuje hiperrealistyczne ciasta. Konto jej studia ciasta w Teksasie obserwuje na Instagramie niemal 200 tysięcy osób. Oprócz tego zamieszcza w sieci filmiki, na których pokazuje, jak powstają jej arcydzieła.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ostatnio o Natalie zrobiło się szczególnie głośno. Artystka podbiła sieć ciastem selfie. Starannie wykonała podobiznę samej siebie, a kulisy tworzenia ciastowego popiersia przedstawiła w filmie. Nagranie szybko zdobyło ponad milion wyświetleń. Oglądającym najbardziej do gustu przypadł moment, jak Natalie kroi nożem głowę swojej podobizny.

Nie wiadomo, ile trzeba zapłacić za zamówienie wyjątkowego tortu. Każdy projekt jest rozliczany indywidualnie, w zależności od wielkości ciasta i skali trudności jego wykonania. Można się jednak domyślić, że cukiernicze dzieła do tanich nie należą. Przeglądając zdjęcia prac na Instagramie studia, można śmiało użyć stwierdzenia, że dla autorki "tylko niebo jest limitem". Na fotografiach widać ciasta wyglądające między innymi, jak banan, smok, czy znana postać filmowa Baby Yoda.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić