Urządziła sobie rajd na zwykłej drodze. Wszystko nagrała policja

120

Wysokim mandatem oraz punktami karnymi policja zakończyła brawurową jazdę kobiety na terenie powiatu jarocińskiego. Kierująca oplem została ukarana przez funkcjonariuszy za wyprzedzanie "na trzeciego"

Urządziła sobie rajd na zwykłej drodze. Wszystko nagrała policja
Kobieta wpadła wprost w ręce policji (Facebook, Policja)

Kierująca oplem insignią za wszelką cenę chciała wyprzedzić jadący przed nią samochód osobowy. Aby wykonać manewr, nie oceniła trzeźwo odległości pojazdu, który nadjeżdżał z naprzeciwka. Postanowiła podjąć duże ryzyko i niemalże czołowo się z nim zderzyła. Zapewne powstrzymałaby się, gdyby wiedziała, że naraża życie i zdrowie policjantów.

Do dramatycznego zdarzenia doszło 18 czerwca na terenie powiatu jarocińskiego. Jadący z naprzeciwka policjanci nagrali niebezpieczny manewr kamerą w radiowozie. Wideo zostało opublikowane przez nich w mediach społecznościowych. Na zarejestrowanym materiale dokładnie widać, jak mało brakowało, aby brawurowo jadąca kobieta zderzyła się z nimi czołowo. Funkcjonariusze weszli w posiadanie niezbitego dowodu, który był podstawą do ukarania piratki drogowej.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Za kierownicą opla siedziała mieszkanka powiatu poznańskiego. Policjanci nie mieli zamiaru być wyrozumiali dla niebezpiecznej jazdy kobiety. Po pokazaniu jej nagrania wideo ukarano ją mandatem w wysokości 1500 zł i 6 punktami karnymi. Policjanci liczą, że dzięki temu na długo zapamięta, jak nie należy wykonywać manewru wyprzedzania.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić